Президента БДО в Україні Савченко Аллу призначено на посаду голови Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі

21 січня 2021

Днями на першій онлайн зустрічі Координаційної ради Асоціації (EBA) у Дніпрі, головою на 2021 рік одноголосно була обрана наша вельмишановна колега та наставниця — Президент компанії Алла Іванівна Савченко.

Президента БДО в Україні обрано головою офісу EBA Європейської у Дніпрі

Члени Координаційної ради зазначають, що впевнені, сфера діяльності бізнесу Алли Савченко, її багаторічний досвід та ініціативність будуть і надалі впевнено сприяти розвитку Дніпровського офісу.

Також зазначимо, що протягом зустрічі обговорювалися як стратегічні напрями розвитку офісу, так і найближчі плани діяльності, зокрема проблеми та питання, що турбують бізнес, особливо стосовно поточної ситуації з локдауном та адаптивним карантином у країні.

 

Під час зустрічі були прийняті рішення про:

  • проведення дискусії щодо умов та положень угоди про вільну торгівлю України з Великою Британією 28 січня та про подальші заходи з аналогічною тематикою;
  • проведення низки зустрічей з очільниками місцевих органів влади та служб;
  • проведення розширених зустрічей Координаційної ради із залученням голів комітетів Дніпровського офісу, керівників регіональних компаній-членів офісу та інших актуальних зустрічей за запитом компаній.

 

Більше, про діяльність та актуальні новини Європейської Бізнес Асоціації в Дніпрі можна дізнатися тут.