• Інструмент бенчмаркінгу від BDO — модель 7P: РЕАЛІЗУЙТЕ СВІЙ БІЗНЕС-ПОТЕНЦІАЛ

Інструмент бенчмаркінгу від BDO — модель 7P: РЕАЛІЗУЙТЕ СВІЙ БІЗНЕС-ПОТЕНЦІАЛ

23 квітня 2021

Оскільки підприємства вступають у найскладнішу фазу глобальної кризи в галузі охорони
здоров’я, їхня здатність адаптуватися до нових умов стане ключем до успіху в новій
реальності.

БДО в Україні рада презентувати інноваційну розробку нашої мережі — інструмент діагностики Модель 7Р, створений під керівництвом команди Лідерів Майбутнього Покоління (NGL). Цей інструмент допоможе успішно повернуться до роботи й досягти успіхів в умовах нової реальності.

 

ЩО ТАКЕ МОДЕЛЬ 7Р?

Аналітичний інструмент 7Р від BDO — це потужне доповнення до концепції Rethink. Модель 7Р визначає сім основних бізнес-функцій, на які вплинула глобальна пандемія, а саме:

P — PEOPLE (ЛЮДИ)

P — PURPOSE (МЕТА)

P — PROFIT (ПРИБУТОК)

P — PROCESSES (ПРОЦЕСИ)

P — PRODUCTIVITY (ПРОДУКТИВНІСТЬ)

P — PERFORMANCE (ЕФЕКТИВНІСТЬ)

P — PLACE (МІСЦЕ)
 


Це внутрішні чинники, що вимагають оптимізації та усвідомлення, щоб організація могла успішно адаптуватися до нової реальності. Відповіді на запитання як BDO може допомогти вам у цьому — знайдете в брошурі в кінці публікації.

 

Про інструмент 7Р

Проста, але ретельно продумана, діагностична модель 7P, по суті, являє собою прогнозну методологію «перевірки працездатності», яка допоможе бізнес-лідерам адаптувати стратегію під час пандемії COVID-19 і після неї.

Модель 7P можна використовувати для оцінки ефективності бізнесу й положення на ринку, а також для переосмислення стратегії за допомогою перехресної перевірки того, що вона сфокусована на правильних бізнес-функціях.

 

Як це працює?

Усе починається з правильної постановки питань. Мета опитування — допомогти респондентам проаналізувати поточну ситуацію в компанії, виділити основні напрями, які потребують більше уваги в цей момент, і визначити, яке місце займає організація на ринку загалом.

Результати опитування виводяться в доданий інструмент бенчмаркінгу. Перейшовши на сайт бенчмаркінгу під своїм унікальним ідентифікатором відповіді (RESPONSE ID), ви побачите аналіз своїх відповідей, який виводиться у виді діаграми «павук»; а також отримаєте рекомендації, наприклад, щодо напрямів зростання або способів отримання конкурентних переваг на ринку. Також зможете порівняти свої результати із середніми показниками у світі, і вибрати інші критерії порівняння, наприклад, за аналогічною галуззю.

 

Детальніше, про алгоритм роботи інструменту 7Р, читайте ТУТ.

 

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ 7Р

Модель 7P від BDO покликана допомогти бізнес-лідерам успішно працювати в «новій реальності». Посилення ринкових позицій і потенціалу зростання в епоху постпандемії вимагає значних зусиль. Щоб домогтися успіху, необхідно розуміти поточні тенденції, а також усвідомлювати наявні перешкоди та слабкості організації, поряд з її сильними сторонами й можливостями.

Опитування дає змогу компаніям не тільки провести «технічний аудит» компанії, але й дозволяє порівняти свої результати з результатами на ринку, і порівняти сильні та слабкі сторони бізнесу з середніми результатами опитування. Отже, цей інструмент бенчмаркінгу може допомогти розробити попереджувальні дії, щоб уникнути потенційних ризиків, і забезпечить конкурентну ринкову перевагу.

 

Опитування можна пройти українською мовою. Для цього справа зверху, у випадаючому списку, потрібно обрати відповідну мову.

Щоб пройти опитування 7P, тисніть
 

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ
 

З результатами опитування можна ознайомитися в доданому інструменті бенчмаркінгу. Щоб обрати українську мову натисніть на іконку налаштувань у правому верхньому куті і оберіть у випадаючому списку необхідну мову.

Якщо ви є клієнтом BDO, то можете звернутися до вашої контактної особи в BDO in Ukraine. Вам допоможуть інтерпретувати ваші результати й порадять оптимальний план дій.

Опитування 7P також доступне компаніям, які не є клієнтами BDO. Якщо ви хочете зв'язатися з консультантом BDO, заповніть форму зворотного зв'язку і ми зв’яжемося з вами.

 

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ