Команда БДО в Україні проводить опитування на тему «Інновації у Вашій компанії»

25 лютого 2021

Важливим завданням, що стоїть перед економікою України в умовах пандемії COVID-19, є модернізація бізнесу, підвищення рівня ефективності, автоматизація бізнес-процесів та їхній захист від кіберзлочинності. Впровадження цих пунктів не можливе без залучення інноваційних технологій та інструментів.

Наразі триває різке підвищення попиту на індустрію високих технологій (чит. про «Технології BDO 2021 — оптимізація інновацій»). І хоча передбачається, що 2021 рік, як і минулий рік буде великою мірою присвячений інноваціям, команда BDO вирішила поцікавитися про рівень модернізації українських компаній, які інноваційні підходи та інструменти впроваджує вітчизняний бізнес і які плани на майбутнє.

BDO в Україні цікаво дізнатися про стан інновацій в українських компаніях. Тому запрошуємо представників усіх ланок бізнесу поділитися своєю думкою та взяти участь у нашому опитуванні. Для нас важлива думка кожного. З результатами дослідження обов’язково поділимося в розгорнутій публікації на нашому сайті.

Також у кожного учасника є можливість взяти участь у розіграші довгоочікуваної новинки 2021 року від нашого партнера видавництва Баланс Бізнес Букс«𝗡𝗼𝗻-𝗕𝘂𝗹𝗹𝘀𝗵𝗶𝘁 𝗜𝗻𝗻𝗼𝘃𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу», автор Девід Роуен. Розіграш ми проведемо за допомогою сервісу Random.org 5 березня та оприлюднимо результати на нашій офіційній сторінці у Facebook.

 

Натискайте нижче «пройти опитування», відповідайте на запитання та нехай щастить у конкурсі!

 

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ >>