CIMA MBA Gateway — прискорений шлях до отримання Диплома CIMA для випускників MBA

14 вересня 2021

Тепер випускники програм МВА можуть отримати кваліфікацію CIMA за прискореною програмою, не складаючи всі 12 іспитів. Для них відкрито швидший шлях до отримання міжнародного Диплома CIMA «Управління бізнесом».

Це означає, що кандидат з дипломом МВА складає лише один комплексний ситуаційний іспит російською мовою і звільняється від складання іспитів P1 і P2, які до 2020 року були обов'язковою умовою для вступу. Успішно склавши його, кандидат стає власником десігнаціі CIMA ADV DIP MA (Rus). Диплом про закінчення програми випускається російською й англійською мовами.

 

Навіщо потрібна кваліфікація CIMA «Управління бізнесом»?

У програмі навчання використовуються кейси або ситуаційні завдання, які переносять кандидата в умови, наближені до реального життя компанії. Мета — розвинути навички аналізу і прийняття рішень у контексті бізнесу. Це дозволить продемонструвати компетенції, які на думку роботодавців є критичними при виборі працівника.

Нагадуємо, що ТОВ «БДО Консалтинг» (BDO Academy) є акредитованим провайдером з проведення підготовки до сертифікацій CIMA російською мовою. У нас можливі, як ONLINE, так і Стаціонарні форми навчання. Так само курси підготовки можуть бути проведені в корпоративному форматі.

Наша мета — сприяти безперервному навчанню, особистісному розвитку, професійному та кар'єрному зростанню, а також розширенню знань і впровадженню кращих світових практик у щоденну роботу.


Більше інформації про підготовку до сертифікацій CIMA читайте ТУТ,