Вітаємо президента БДО в Україні Савченко Аллу з обранням до складу Координаційної Ради Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі 2022 року

22 грудня 2021

Днями офіс Європейської Бізнес Асоціації в Дніпрі представив оновлений склад Координаційної Ради та Голів комітетів на 2022 рік!

З гордістю повідомляємо, що президент BDO в Україні Алла Іванівна Савченко цього року знов увійшла до складу Координаційної Ради Дніпровського Офісу Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). Певні, що багаторічний досвід та ініціативність Алли Іванівни будуть і надалі впевнено сприяти розвитку Дніпровського офісу.

Нагадаємо, що до Координаційної Ради EBA входять п’ять обраних лідерів і керівників, що ставлять за мету розвиток стратегічного напряму діяльності Асоціації наступного року, задля поліпшення бізнес-клімату в регіоні. 

Також зазначимо, що в складі Європейської Бізнес Асоціації в Дніпрі є 4 комітети, які об'єднують фахівців певних сфер: фінансово-податковий комітет, правовий комітет, HR HUB, PR & Marketing HUB. Участь у зустрічах комітетів доступна кожному співробітнику компанії-члена Асоціації, де обговорюються найактуальніші теми і питання сфери.

 

Більше інформації про діяльність і актуальні новини Європейської Бізнес Асоціації в Дніпрі можна дізнатися тут.