Партнер БДО в Україні, компанія IMMUNIWEB® оголосила про масштабне оновлення платформи штучного інтелекту Q2 2021

15 червня 2021

Щодня у світі, відбувається понад 4000 кібератак, спрямованих на представників бізнесу. 76% з них є фінансово мотивованими. 62% цих атак спрямовані на компанії розміром до 1000 працівників. Тривожна статистика, чи не так? Та число кіберзлочинів 2021 року продовжує зростати. Зокрема, їх поширенню сприяє пандемія та віддалений режим роботи.

Водночас, підтримка інфраструктури з кіберзахисту щороку стає все складнішим завданням через постійний дефіцит кваліфікованих кадрів та передових навичок. Використовуючи керовані сервіси, клієнти BDO в Україні мають змогу зосередити увагу й ресурси на ключових аспектах і процесах діяльності, залишивши питання кібербезпеки фахівцям. Керовані сервіси також дозволяють досягти такого рівня захисту, який важко створити, використовуючи тільки свій ресурс та інвестиції. Одними з таких професійних сервісів є платформи штучного інтелекту Q2 2021 від ImmuniWeb®.

Після успішного проходження щорічного аудиту відповідно до стандарту ISO 27001, проведеного компанією SGS, — який показав повну відсутність мажорних та мінорних невідповідностей, — компанія ImmuniWeb рада представити нові функції і оновлення платформи ImmuniWeb® AI Platform за 2 квартал 2021 року. 

Серед усіх інших поліпшень, процес усунення атак на ланцюжки постачань і agile-тестування безпеки — стали ще простішими й швидшими як для локальної, так і для хмарної інфраструктури, коли йдеться про Zero Trust Model. Нижче наведено стислий огляд нових можливостей і функцій, доступних всім нашим наявним клієнтам і партнерам без додаткової плати з  28 травня 2021 року: : 

 • Поліпшена система класифікації IT-активів і оцінки ризиків для ImmuniWeb Discovery.
 • Розширені можливості пошуку в Dark Web для ImmuniWeb Discovery тепер містять розбір необроблених дампів вкрадених або відкритих даних для виведення на дашборд у читабельному й легко експортованому вигляді.
 • Розширені можливості дослідження хмар забезпечують додаткове виявлення й скорочують загальний час пошуку віртуальних вузлів хмар у екосистемах AWS і Microsoft Azure. 
 • Вдосконалений процес розпізнавання фішингу та сквотингу для ImmuniWeb Discovery.  
 • Впровадження MITRE ATT&CK® тактик і методів у тестування на проникнення для  веб- і мобільних додатків. Нині на етапі створення проєкту клієнти можуть просто вказати конкретні сценарії атак, які необхідно виконати разом з OWASP WSTG і MSTG перевірками і тестами.
 • Розширений аудит конфіденційності для тестування на проникнення у веб- та мобільні додатки. Він містить різні специфічні вимоги й засоби контролю безпеки, що передбачені GDPR, CCPA, HIPAA та іншими законами та нормативними актами про конфіденційність
 • Наші можливості тестування на проникнення містять аналіз сприйнятливості веб-додатків до DoS і DDoS атак. Новий набір тестів фокусується на конфігурації додатків та проміжного програмного забезпечення (балансери навантаження, хмарні WAF тощо) для кращого запобігання DoS та протистояння DDoS-атакам.
 • Розширене тестування помилок конфігурації мережі в рамках тестування мобільних додатків на проникнення в ImmuniWeb MobileSuite.
 • Виявлення аномалій підсилює наявну на Порталі систему 2FA для всіх облікових записів клієнтів з активними проєктами шляхом відправки миттєвих попереджень електронною поштою, у випадку, коли вхід здійснюється з раніше невідомого географічного розташування.

 

Крім того, компанія ImmuniWeb випустила важливе оновлення списку нормативно-правових вимог з усього світу, а платформа ImmuniWeb® AI Platform допомагає дотримуватися їх. 
 

Для ЗАМОВЛЕННЯ послуги звертайтеся за номером телефону +38 050 380-96-01 або пишіть на [email protected]


Окрім впровадження платформи ImmuniWeb для вашого бізнесу, BDO in Ukraine надає наступні послуги з Кіберзахисту:

 • Підключення до центру моніторингу і реагування на інциденти кібербезпеки (Security Operation Center, SOC)
 • Сканування на вразливості веб-сервісів компанії
 • Проведення тестів на проникнення
 • Виявлення зламів та витоку інформації
 • Код-рев’ю додатків і сервісів
 • Безперервний моніторинг зовнішнього периметра організації

 

У боротьбі з кіберзлочинністю наша присутність поширюється на весь світ і ми будемо раді допомогти вашій організації, де б вона не знаходилася, зменшити кібер-ризики, з якими ви стикаєтеся.