Соціальна ініціатива від BDO в Україні на честь Євро 2020

26 липня 2021

Зовсім недавно, практично весь світ із завмиранням серця спостерігав за віртуозною грою улюблених збірних на EURO 2020. Співробітники БДО в Україні тому не виключення. Але наша цікавість до чемпіонату примножилася в рази завдяки  благодійній ініціативі в компанії BDO, яку організувала група активістів і справжніх фанатів футболу.


Як це було?

Усім співробітникам компанії було запропоновано взяти участь в акції під назвою «BDO EURO 2020» (участь добровільна), з довільною благодійною пожертвою на «добру справу». Цю Соціальну ініціативу ми вирішили пов’язати з майбутнім чемпіонатом Євро 2020. Суть акції полягала в тому, що за кожним учасником рандомно закріплювалася збірна команда однієї з країн, які беруть участь в EURO 2020. Кожен охочий вносив посильний внесок на благодійність. Той співробітник, чия команда виграє чемпіонат, вибирає благодійний фонд або ж адресну допомогу певній людині.

Це був захопливий і емоційно насичений місяць, де кожен вболівав не тільки за улюблену Україну, але й за збірну, яка в разі перемоги дасть змогу направити спільно зібрані кошти на благодійність. Адже робити добро — це так приємно!

Й ось, 11 липня ми дізналися не тільки країну переможця EURO 2020, але і ім’я переможця нашої благодійної гри: і нею стала — Валерія Линевич, керівник сектора з розрахунку заробітної плати БДО в Україні!

Як коментує свою перемогу, а також вибір благодійної організації сама Валерія:

«Не очікувала, але я і є та людина, чия команда виграла чемпіонат Євро 2020. Італія — ​​пишаюсь вами!

Вибір благодійної організації виявився нелегким, оскільки допомоги потребують і діти, і дорослі, і притулки для диких і домашніх тварин, так і просто люди, що потрапили в складну життєву ситуацію.

Чому я вибрала допомогу саме Микиті Крижневу? Да тому що сума, яку необхідно зібрати батькам на лікування сина — 2,2 млн доларів. Усього 1 укол; немає складної відновлювальної реабілітації, немає подальших неймовірних витрат, головне — зараз встигнути вчасно. Сума непосильна не те, що для батьків Микити, але й для більшості фондів і організацій. На збір коштів є всього декілька місяців, далі буде пізно і здоров’я дитини вже не відновити. Залишається варіант: «з миру по нитці». Сподіваюся, наш загальний внесок наблизить швидке одужання Микити!»

 

Ми так само сповнені оптимізму і віримо, що спільними зусиллями нам вдасться допомогти Микиті. Дякую колегам за прекрасну ініціативу й активну участь у зборі коштів. Разом ми — сила.

Переконані, що ця акція стане прекрасним початком подібних ініціатив у БДО в Україні і ми не збираємося зупинятися на цьому. Адже головна мета мережі BDO звучить як — People helping people achieve their dreams, яку ми щодня реалізовуємо у всіх аспектах нашої діяльності.