Дослідження корпоративного шахрайства 2020/2021 рр. від BDO

27 жовтня 2021

Шахрайство стало одним з найбільших джерел збитків у корпораціях, некомерційних організаціях і урядових установах, що посилюється тиском та можливостями глобальної пандемії. За результатами багатьох незалежних досліджень, корпоративне шахрайство займає лідируючу позицію у рейтингу найсерйозніших загроз бізнесу. Через корпоративне шахрайство бізнес втрачає в середньому від 5 до 15% прибутку.

На жаль, наразі в українському законодавстві не має чітко сформульованої та ефективної системи управління ризиками шахрайства усередині підприємства. Тому, все що залишається власникам бізнесу, самостійно боротися з незаконними діями співробітників, задля збереження фінансової стабільності компанії. Своєчасна реакція та визначення шляхів запобігання корпоративного шахрайства — це запорука ефективності вашого бізнесу.

Звичайно, неможливо на всі сто відсотків захистити свій бізнес від шахрайства, але варто спробувати мінімізувати ризики шляхом застосування певних методів, що зробить бізнес безпечнішим. У BDO ми вважаємо, що потрібно співпрацювати у сфері обміну передовою практикою, методами, інструментами й досвідом боротьби з шахрайством. Ми вважаємо, що глобальна співпраця між секторами, режимами регулювання й організаціями, а також між фахівцями з дотримання нормативних вимог, розслідування та інших видів боротьби з шахрайством підвищить наші спільні можливості в боротьбі з шахрайством.

З огляду на це, BDO пропонує вам приєднатися до дослідження корпоративного шахрайства 2020/2021 рр. та поділитися своєю думкою та досвідом зі світовою спільнотою. Нижче додаємо посилання на опитування. Участь в ньому конфіденційна і після проходження ви отримаєте результати опитування після їх підрахунку 👇