Дафна Смаклер призначена головою BDO Global відділу аудиту та надання впевненості

01 вересня 2022

1 вересня 2022 року BDO оголосила про те, що Дафна Смаклер, керуючий партнер практики надання впевненості та бухгалтерського обліку та член команди керівників BDO у Канаді, замінить Кріса Сміта на посаді керівника BDO Global відділу аудиту та надання впевненості (A&A).

Дафна Смаклер працює в Торонто та має понад 25 років досвіду роботи в BDO, надаючи послуги з аудиту, управління та надання впевненості бізнесу широкому колу клієнтів у Північній Америці, Європі та Азії. Під керівництвом Дафни, як керуючого партнера практики надання впевненості та бухгалтерського обліку BDO в Канаді, були успішно проведені різні важливі стратегічні зміни, зокрема значне зростання як прибутковості, так і кадрового резерву. Вона очолила цифрову трансформацію практики A&A, сприяла формуванню культури, орієнтованої на людей, і продовжувала розвивати сильну культуру надання якості.


Кріс Сміт, який йде з посади керівника глобального відділу A&A, який пішов у відставку наприкінці серпня, пропрацювавши на цій посаді шість років, зазначає: «Я дуже радий, що Дафна змінить мене. Вже кілька років я працюю разом з Дафною. Вона не тільки фахівець у своїй сфері; вона чудовий керівник та прихильник створення різноманітного та інклюзивного середовища для наших співробітників».


Коментуючи своє призначення, Дафна каже: «Я рада замінити Кріса, який провів фантастичну роботу за останні кілька років. Мені доведеться пройти великий шлях, але я з нетерпінням чекаю нового виклику. У новій ролі я приділятиму більше уваги якості аудиту і буду працювати з нашими співробітниками над забезпеченням якості, приділяючи особливу увагу інноваціям і технологіям для задоволення потреб наших клієнтів. Я рада співпрацювати з нашою мережею BDO, орієнтуючись на ринок, що розвивається, а також на кадри й досвід клієнтів».


Як керівник глобального відділу A&A, Кріс Сміт відіграв важливу роль у розробці, впровадженні та розгортанні APT NG, цифрового інструмента спільної роботи BDO, що дозволяє співробітникам BDO працювати з іншими співробітниками в рамках своєї фірми та всієї мережі BDO при виконанні міжнародних аудиторських завдань, що було вкрай важливо під час пандемії. Він активно виступає за дотримання якості аудиту — і за дотримання якості у всіх сферах діяльності — та очолює розробку проєкту BDO з міжнародних стандартів управління якістю (ISQM).


Кіт Фарлінгер, генеральний директор BDO Global, насамкінець зазначає: «Кріс завжди проявляв живий інтерес до питань підвищення уваги до інновацій, якості та ефективності, а також до використання досягнень у галузі технологій в рамках аудиторського підходу. Я хотів би подякувати Крісу за його великий внесок у BDO і побажати йому довгого та щасливого життя на пенсії. Нам не вистачатиме його невпинної роботи, але ми також раді вітати Дафну, яка надасть велику стратегічну підтримку глобальній організації. Ми раді розпочати нову подорож».