Старт онлайн-курсу підготовки до іспиту «ACCA DipIFR» — 19 вересня 2022 року

07 вересня 2022

Цей навчальний рік для тисяч українських учнів і студентів розпочався під звуки тривог. Проте війна не змусить нас перестати плекати надію на світле прогресивне майбутнє, а таке майбутнє можливе лише з висококваліфікованими фахівцями, що допоможуть підняти світову та українську економіку, зокрема.

Попри складні економічні та геополітичні обставини чи не у всьому світі, BDO Academy продовжує готувати фахівців сфери фінансів за однією з найскладніших програм для вивчення міжнародних стандартів фінансової звітності від основ до рівня профі — «ACCA DipIFR». Крім теоретичних знань і практичних навичок застосування МСФЗ, ця програма дає ґрунтовну підготовку для складання офіційного іспиту на диплом ДипІФР.
 

Отже, ми пропонуємо пройти експрес онлайн-курс «ACCA DipIFR» підготовки до іспиту, який відбудеться вже 9 грудня 2022 року.
 

Програма підготовки DipIFR (Diploma in International Financial Reporting) ACCA розроблена для фахівців у галузі фінансів і бухгалтерського обліку, яка допоможе розібратися в принципах міжнародних стандартів фінансової звітності, вільно орієнтуватися в МСФЗ та застосовувати їх на практиці, доступно давати роз'яснення щодо використання МСФЗ, вирішувати та правильно оформлювати екзаменаційні завдання ДипІФР.

Диплом DipIFR знадобиться фахівцям, що прагнуть відповідати запитам реального бізнесу та кадрового ринку в Україні та світі. Диплом АССА у професійному середовищі настільки важливий, що всі провідні аудиторські компанії сертифікують своїх співробітників за цими програмами. Нині ACCA ДипІФР є однією з найпопулярніших міжнародних кваліфікацій з МСФЗ і високо цінується роботодавцями у всьому світі.


Курс підготовки до іспиту ДипІФР дозволяє:

  • Відпрацювати професійні навички застосування МСФЗ до різних ситуацій;
  • Отримати навички відбору й підготовки даних для виконання трансформації звітів, рекласифікації статей про фінансові результати за міжнародними стандартами;
  • Розібратись у форматах трансформації балансу і звіту про фінансові результати;
  • Орієнтуватись у вимогах МСФЗ щодо розкриття інформації про власний капітал;
  • Дізнатися про різні методи складання звітів про рух грошових коштів;
  • Отримати навик трансформації ПСБО звітності за стандартами міжнародної фінансової звітності.

 

Початок навчання: 19 вересня (вечірній час, 4 рази на тиждень)

Тривалість: 96 академічних годин

Доступність: онлайн з будь-якого куточка світу

Мова викладання: українська
 

Детальніше про програму навчання та реєстрацію ТУТ.

 

Будуть питання — телефонуйте / пишіть +𝟯𝟴 𝟬𝟵𝟱 𝟯𝟭𝟬-𝟭𝟳-𝟴𝟮 (WhatsApp, Viber) або 𝗮𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝘆@𝗯𝗱𝗼.𝘂𝗮

Ми разом з вами і нам важливо підтримувати всю нашу спільноту в найскладніший для України час.