• Хеннінг Дрегер
Хеннінг Дрегер, Партнер зі сталого розвитку та ESG

Хеннінг Дрегер

Партнер зі сталого розвитку та ESG

+38 (044) 393 26 87

+38 (050) 452 20 37

vCard


Відповідає за стратегію сталого розвитку, результати діяльності та звітність компанії. Керує розробкою актуальних для ринку рішень у галузі охорони довкілля, соціальної сфери й управління (ESG).

 

Хеннінг — найдосвідченіший фахівець в Україні з понад 23-річним досвідом роботи в галузі сталого розвитку, що охоплює проєкти у 20 країнах і 27 галузях.

Почав свою діяльність у сфері сталого розвитку як менеджер з ризиків сталого розвитку в компанії Goldman Sachs, потім доповнив свій досвід, ставши главою корпоративних кампаній Всесвітнього фонду дикої природи (WWF); очолив команду зі сталого розвитку глобального виробника вітрових турбін Vestas; розвивав клієнтські послуги як директор з послуг сталого розвитку в Bureau Veritas UK і працював керівником з питань сталого розвитку в British American Tobacco plc. Зрештою Хеннінг опинився в Україні як партнер з питань сталого розвитку та ESG у складі управлінської команди, після чого був направлений ​​у відрядження для роботи в Міжнародній раді з інтегрованої звітності (IIRC) як виконавчий директор бізнес-мережі <IR>, а потім був призначений керівником зі сталого розвитку в BDO Global, де застосував свій стратегічний і практичний досвід у мережі BDO, що складається з 169 фірм.

Він здобув три ступеня магістра в галузі промислової екології в Університеті Глазго; спільну ступінь магістра економіки та статистики навколишнього середовища в бізнес-школах Стокгольма й Копенгагена, а також ступінь MBA в галузі сталого розвитку й управління природними ресурсами в Університеті Вашингтона.

Наразі Хеннінг очолює комітет із КСВ Європейської бізнес-асоціації — це найбільший та найпрогресивніший в Україні обмін знаннями для фахівців у галузі КСВ та сталого розвитку.