• Rethink - Державний сектор

RETHINK - ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ (COVID ЕФЕКТ)

 

В результаті пандемії компанія BDO розробила трьохетапну модель, щоб допомогти нашим клієнтам управляти пріоритетами бізнесу, вирішувати проблеми та використовувати мислення: Реагування, Відновлення, Впровадження. Ці етапи можна розглядати окремо або як частину дорожньої карти, щоб допомогти компаніям впоратися з наслідками COVID-19. Модель являє собою практичний підхід, що допомагає компаніям оцінити, з якими проблемами вони можуть зіткнутися під час пандемії COVID-19 та подальшого виходу з кризи.

Внаслідок пандемії громадський сектор та організації охорони здоров'я зазнали великого тиску. Їх пріоритетом було ефективне реагування на зростаючі потреби населення.

Відбувся сильний вплив на ефективне надання послуг, а в деяких випадках були застосовані проекти або програми, які вважаються несуттєвими. Ці організації також одночасно впроваджують та адаптуються до віддалених робочих механізмів.

Організації державного сектору вирішують існуючі та нові виклики:

  • Як мобілізувати віддалену робочу силу?
  • Як програми та політики можуть позиціонувати економічну стійкість після Covid-19?
  • Що потрібно для того, щоб програми фінансування та допомоги надавали переваги цільовим групам населення?

По всьому світу експерти BDO з державного сектору, охорони здоров'я та некомерційних організацій працюють разом із клієнтами для подолання цих складних обставин, обмінюючись найкращими практиками та інформуючи про бізнес-средовище, що швидко розвивається.

Ключова особливість нашої компанії – це люди, які допомагають людям. Ми в постійному контакті, аби знайти, як найкращим чином підтримати наших клієнтів та громаду та допомогти їм пережити цю кризу.

 

Доступ до державних коштів та грантів

Щорічно місцеві та національні адміністрації, міжнародні установи та некомерційні організації виділяють величезні суми для допомоги науково-дослідній діяльності, освіті та культурі, зменшенню бідності, пом'якшенню навантаження від нової політики та підтримці економіки.

Пандемія Covid-19 спричиняє історичний зрив, який потребує значної фінансової допомоги.

Пандемія настає в той момент, коли вже відбуваються серйозні зміни - темою Всесвітнього економічного форуму в Давосі 2020 року, який підтримувала BDO, є Зацікавлені сторони згуртованого та стійкого світу.

Фінансова підтримка - державна чи приватна - потребуватиме чіткого балансу: побудови розумного та більш стійкого суспільства, а також зменшення впливу економічної кризи на бізнес та людей.

У заходах потрібно враховувати важливі ділові та економічні принципи, які є найважливішими, приймаючи до уваги інші показники, такі як Цілі ООН щодо сталого розвитку.

Сьогодні, як ніколи, важливим є прийняття правильних рішень та реалізація їх із баченням та професійністю. BDO може допомогти державному сектору у прийнятті цих рішень.