Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Курси

Курси
 

 

 

Тренінг: «Облік оренди в орендаря по-новому - IFRS 16. Оренда»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: буде корисний для бухгалтерів, фінансових аналітиків і репортерів, керівників фінансових відділів, аудиторів.

МЕТА: отримати знання щодо практичних аспектів застосування стандарту МСФЗ / IFRS 16 та змін в обліку, що пов’язані з його впровадженням.

Детальніше

     
     
   

Тренінг: «Консолідація за МСФЗ»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: фахівці, які бажають отримати знання та навички щодо Консолідації згідно з МСФЗ, головні бухгалтери, фінансові директори.

МЕТА: Огляд вимог і методика Консолідації згідно з МСФЗ.

Детальніше 

     
         

 

 

Практикум «Бюджетування на підприємстві»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: фахівці, які бажають отримати знання з бюджетування, фінансові / операційні директори та директори компаній, головні бухгалтери та економісти.

МЕТА: Розвинути компетенції щодо 1) особливостей складання фінансової звітності, зокрема звіту про прибутки і збитки і звіту про рух грошових коштів; 2) процесу бюджетування.

Детальніше

     
     
 

Тренінг: «Огляд змін до Міжнародних стандартів бухгалтерського  обліку та фінансової звітності»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: фахівці, які бажають отримати знання та навички щодо змін МСФЗ за останні роки, аудитори, головні бухгалтери, фінансові директори.

Предметом короткострокового заходу за темою «Огляд змін до Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та  фінансової звітності» є порядок ведення бухгалтерського обліку за МСФЗ та складання фінансової звітності за МСФЗ.

Детальніше

     
     
 

Тренінг: «Новітні вимоги Міжнародних стандартів аудиту»

Актуальність теми. Аудиторська діяльність – це діяльність з перевірки фінансової звітності з метою висловлення незалежної думки про її достовірність користувачам такої звітності, а також надання інших аудиторських послуг, до яких відноситься і перевірка окремих господарських операцій і консультування. Аудитори, перевіряючи фінансову звітність суб’єктів господарювання, надають впевненість користувачам у достовірності звітності та безперервності діяльності компанії. Саме цим обумовлена актуальність теми.

Детальніше

     
     
 

Тренінг «Три нові стандарти в IFRS»

Тренінг для професіоналів, які працюють у сфері бухгалтерського обліку, аудиту, фінансів, які потребно поглибити в знання щодо окремих і актуальних на сьогодні трьох стандартів з фінансової звітності.

Тренінг дозволить вам:

• Підвищити свій професійний рівень.

• Складати звітність без помилок та перешкод.

Детальніше

     
     
 

Тренінг «МСФЗ для керівника»

Насамперед, тренінг для керівників, менеджерів вищого та середнього рівня, а також для фахівців фінансово-бухгалтерських служб, консультантів і фінансових аналітиків. Цей тренінг, буде також корисний  фахівцям організацій, які не мають спеціальної бухгалтерської освіти, але які прагнуть  підвищити свою кваліфікацію у сфері МСФЗ.

Детальніше

     
     
 

Курс «Основи МСФЗ. Базові стандарти»

Курс призначений для професіоналів, які працюють у сфері бухгалтерського обліку, аудиту, фінансів, яким необхідно розширити свої знання з МСФЗ.

Навчання за цією програмою дозволить вам:

  • Підвищити свій професійний рівень.
  • Складати звітність без помилок та перешкод.

Детальніше

     
     
 

Тренінг «Основи МСФЗ для нефінансових менеджерів»

Тренінг для керівників, менеджерів вищого та середнього рівня, інших фахівців фінансово-бухгалтерських служб організацій, консультантів і фінансових аналітиків, а також особам, які не мають спеціальної бухгалтерської освіти, але які бажають підвищити свою кваліфікацію у сфері МСФЗ.

Ціль тренінгу: дати базові знання у сфері МСФЗ — основні принципи, поняття, цілі та завдання при підготовці звітності.

Детальніше

     
     

 

Тренинг «Тайм-менеджмент» (ефективне управління часом)

Мета тренінгу: підвищити особисту ефективність, відпрацювати техніки управління часом, збалансувати особисті і професійні цілі, створити шляхи для досягнення керованості тимчасовими ресурсами, орієнтувати на досягнення позитивних результатів у житті і в бізнесі, встановити чіткі перспективи розвитку, отримати інструменти планування результату.

Детальніше

     
     

 

Тренінг «Ефективні ділові комунікації»

Мета тренінгу: оволодіти техніками, які допомагають співробітникові коректно і без конфлікту подолати і впоратися зі звинуваченнями, продемонструвати емоційну компетентність і максимально навчитися володіти техніками нормалізації емоційного і психічного перенапруження. Це незамінний якість в роботі зі складними клієнтами і партнерами.

Детальніше

 

 

 

 

 

 

 

Тренінг «Мистецтво стресостійкості»

Мета тренінгу: розвинути здібності передбачення стресових ситуацій і виявлення причин стресових станів, оволодіти способами виходу зі стресу, а також підвищити рівень стресостійкості.

Детальніше

     
     

 

Тренінг «Розвиток особистої ефективності й звички успішних людей»

Мета тренінгу: опанувати техніками, які допомагають людині працювати над собою й перемагати, а також навчитися будувати здорові взаємини з іншими. Допомогти людям стати більш зрілими, і подолати рівні залежності і незалежності на рівень взаємозалежності. Успіх сприяє підтримці балансу між робочою і особистої сферами життя, і допомагає людині відчути себе сповненим сил і енергії.

Детальніше

     
     

 

Тренінг «Психологічне айкідо. Ефективна боротьба з агресією»

Мета тренінгу: дізнатись і зрозуміти основні техніки і прийоми психологічного айкідо — спеціальної системи емоційного, психологічного та енергетичного самозахисту і амортизації негативних впливів, навчитися зберігати в процесі неприємного спілкування і взаємодії свою енергію, здоров'я, позитивний і працездатний емоційний стан.

Детальніше

     
     

 

Тренінг «Мистецтво ораторської майстерності»

Мета тренінгу: опанувати ораторською майстерністю, освоїти мистецтво управління аудиторією, додати нові фарби у свою промову і спілкування, оволодіти мистецтвом відмінного оповідача, навчитися говорити захоплююче, розвинути дар переконання, харизму, красномовство і особисту чарівність.

Детальніше

 

 

 

 

Курс «Cyber Security Awareness»

BDO Aкадемія пропонує тренінги з інформаційної безпеки для працівників усіх рівнів.
У них використовуються ігровий підхід, практичні заняття, імітація атак і інші інтерактивні методики. Це дозволяє формувати стійкі звички і зміцнювати кібербезпеку в довгостроковій перспективі. Тренінги проходять в очному форматі, що дозволяє легко відстежувати академічну успішність користувачів і контролювати хід навчального процесу.

Детальніше