• Курси

Курси
 

 

 

Тренінг: «Облік оренди в орендаря по-новому - IFRS 16. Оренда»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: буде корисний для бухгалтерів, фінансових аналітиків і репортерів, керівників фінансових відділів, аудиторів.

МЕТА: отримати знання щодо практичних аспектів застосування стандарту МСФЗ / IFRS 16 та змін в обліку, що пов’язані з його впровадженням.

Детальніше

     
     
 

Тренінг «IFRS 15. Дохід від договорів з клієнтами»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: буде корисний для бухгалтерів, фінансових аналітиків, керівників фінансових відділів та аудиторів.

МЕТА: отримати знання щодо практичних аспектів застосування стандарту МСФЗ / IFRS 15 та змін в обліку, що пов’язані з його впровадженням

Детальніше

     
     
   

Тренінг: «Консолідація за МСФЗ»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: фахівці, які бажають отримати знання та навички щодо Консолідації згідно з МСФЗ, головні бухгалтери, фінансові директори.

МЕТА: Огляд вимог і методика Консолідації згідно з МСФЗ.

Детальніше 

     
     
 

Тренінг «Трансформація звітності відповідно до МСФЗ»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: фахівці сфери бухгалтерського обліку, аудиту і фінансів, а також всі, хто бажає отримати знання та навички щодо Трансформації згідно з МСФЗ.

МЕТА: Огляд вимог і методика Трансформаації згідно з МСФЗ.

Детальніше

     
     
 

Курс «Міжнародні стандарти фінансової звітності»

Курс призначений для професіоналів, які працюють у сфері бухгалтерського обліку, аудиту, фінансів, яким необхідно розширити свої знання з МСФЗ.

Навчання за цією програмою дозволить вам:

  • Підвищити свій професійний рівень.
  • Складати звітність без помилок та перешкод.

Детальніше

     
     
 

Тренінг «Основи МСФЗ»

Тренінг для керівників, менеджерів вищого та середнього рівня, інших фахівців фінансово-бухгалтерських служб організацій, консультантів і фінансових аналітиків, а також особам, які не мають спеціальної бухгалтерської освіти, але які бажають підвищити свою кваліфікацію у сфері МСФЗ.

Ціль тренінгу: дати базові знання у сфері МСФЗ — основні принципи, поняття, цілі та завдання при підготовці звітності.

Детальніше

     
     
   

Тренінг «Основи фінансів для керівників»

Тренінг допоможе розібратися у фінансах керівникам компанії, фінансистам, керівникам структурних підрозділів, а також тим, хто хоче докладніше розібратися в питаннях управління фінансами.

На тренінгу ви розберете найнеобхідніші питання: звіти, фінансові показники, податки, інвестиції.

Детальніше

     
     

 

Тренинг «Ефективне управління часом»

Мета тренінгу: підвищити особисту ефективність, відпрацювати техніки управління часом, збалансувати особисті і професійні цілі, створити шляхи для досягнення керованості тимчасовими ресурсами, орієнтувати на досягнення позитивних результатів у житті і в бізнесі, встановити чіткі перспективи розвитку, отримати інструменти планування результату.

Детальніше

     
     

 

Тренінг «Ефективні ділові комунікації»

Мета тренінгу: оволодіти техніками, які допомагають співробітникові коректно і без конфлікту подолати і впоратися зі звинуваченнями, продемонструвати емоційну компетентність і максимально навчитися володіти техніками нормалізації емоційного і психічного перенапруження. Це незамінний якість в роботі зі складними клієнтами і партнерами.

Детальніше

 

 

 

 

 

 

 

Тренінг «Мистецтво стресостійкості»

Мета тренінгу: розвинути здібності передбачення стресових ситуацій і виявлення причин стресових станів, оволодіти способами виходу зі стресу, а також підвищити рівень стресостійкості.

Детальніше

     
     
 

Тренінг «Як знизити рівень стресу, працюючи з фінансами?»

Чи реально знизити рівень стресів у своєму житті або їх вплив на життя? Як знайти шляхи виходу з тривалих стресових ситуацій? Як допомогти собі в момент стресовій ситуації? Що допомагає підтримувати себе в рівноважному стані?

Цей захід для вас, якщо ваша трудова діяльність пов'язана з фінансами.

Детальніше

     
     
 

Тренінг «Майстерність продажів»

Продажі — це справжнє мистецтво і з цим навряд чи хтось сперечатиметься. Але чому у одного менеджера виходить на одному диханні заключити кілька договорів, а в іншого всього лише одна угода перетворюється в той ще марафон?

Детальніше