• Бухгалтерський облік в державному секторі

BDO в Україні створила локалізоване рішення SAP Business One для державного сектору.

 

Перед бюджетними установами наразі стоїть  вибір облікових програмних рішень,  адже встановлений законом кінцевий термін відмови від санкційних продуктів закінчується у січні 2019 року.

Локалізований модуль SAP Business One дозволяє зручно проводити в системі всі фінансові операції з Казначейством та створювати необхідні звіти відповідно до українських стандартів бухгалтерського та податкового обліку і законодавчих норм.

У разі внесення змін до вітчизняного законодавства в частині регламентованого обліку, система отримує необхідне оновлення від компанії BDO в Україні, яка здійснює підтримку SAP Business One та окремих її модулів для українських користувачів.

Серед ключових переваг для вітчизняного ринку бюджетних організацій від SAP: доступ до прогресивної платформи SAP HANA, яка дає можливість з блискавичною швидкістю отримувати аналітичні звіти будь-якого рівня складності та працювати з великими обсягами даних, а також багаторічний досвід у секторі публічних рішень для урядів інших країн.

Компанія BDO в Україні запропонувала бюджетним організаціям пільговий перехід на SAP Business One в рамках процесу відмови від програмних продуктів для бухгалтерського обліку, що знаходяться під санкціями відповідно до Указу Президента України №133/2017 щодо рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

  

 

 


 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)OctopusDeploy|(hash)a66ba3404529a9683c8cdb9f8edc9352c057caca98b9a7706cd4293df114f0d6%}