Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • SAP Business One

Керуйте всіма аспектами діяльності вашого малого або середнього бізнесу за допомогою SAP Business One


SAP Business One, рішення для управління бізнесом, що розвивається разом з вами, та допомагає посилити контроль над підприємством СМБ або дочірньою компанією великої корпорації. Це єдине рішення, яке вже вибрали 65 000 компаній у більш ніж 170 країнах світу. Воно оптимізує ключові процеси - від бухгалтерського обліку і CRM до управління логістичним ланцюгом і закупівельною діяльністю.


Зберігання всієї бізнес-інформації в одній масштабованій системі


Отримання відповідей на нагальні питання за допомогою інтегрованих інструментів бізнес-аналітики


Доступ до вирішення через інтуїтивно зрозумілий мобільний додаток


Локальне або хмарне розгортання протягом 2-8 тижнів 

 

Галузеве ERP-рішення для вашої компанії СМБ


Скористайтеся широкими галузевими можливостями, кращими практиками та процесами, які пропонує SAP Business One. Виберіть галузеве рішення, що підходить вашій компанії з сегменту середнього та малого бізнесу, - і ви отримаєте всі необхідні інструменти для успіху у вашій сфері діяльності.

 

Споживчі товари

Дійте відповідно до очікувань сучасних покупців - вам допоможе в цьому рішення SAP Business One для індустрії товарів народного споживання. Прогнозуйте попит, керуйте ним і поставляйте товари, які потребує ринок.

CRM - актуальні дані про продажах і маркетингу, прогнози, історія замовлень і відстеження рекламних заходів дозволять вам підвищити лояльність клієнтів.
Комплексне управління бізнесом - у вас буде детальна інформація про всі аспекти діяльності компанії, включаючи маркетинг і CRM, а також відомості про рентабельність, націнки і продажах.
Підтримка закупівель - використовуйте потужні інструменти прогнозування попиту для прийняття оптимальних рішень про закупівлі.
Управління постачальниками - підтримуйте низькі націнки, спираючись на повну інформацію про постачальників по всьому ланцюжку: від процесу закупівель до управління складами.
Інформація про замовлення - будьте в курсі реального стану складу, рівня продажів і цін, отримуйте повні дані про продукти, що знаходяться в процесі дистрибуції, відправки або повернення.
Організація ефективної взаємодії між головним офісом, дочірніми компаніями і постачальниками - інтегруйте і уніфікує всі бізнес-процеси у всіх регіонах присутності бізнесу.

 

Машинобудування

Рішення SAP Business One для галузі промислового виробництва дозволяє швидко реагувати на потреби клієнтів і створювати нові джерела доходів. Ви знизите витрати по всьому логістичному ланцюжку, скоротите тривалість циклів, зведете до мінімуму брак і доопрацювання - і в підсумку ви прискорите отримання прибутку.

Комплексне управління бізнесом - у вас буде детальна інформація про всі аспекти діяльності компанії, включаючи облік, виробництво, продаж, маркетинг і т.д.
Дистрибуція товарів - скоротіть запаси до необхідного мінімуму за рахунок ефективного розподілу товарів між дистриб'юторами і кінцевими покупцями.
Організація ефективної взаємодії між головним офісом, дочірніми компаніями і постачальниками - інтегруйте і уніфікує всі бізнес-процеси у всіх регіонах присутності бізнесу.
Планування виробництва - оптимізуйте кількість продукції, що випускається і збільшіть продуктивність виробничого процесу.
Управління постачальниками - збільшіть якість інформації про постачальників по всьому ланцюжку: від закупівлі компонентів до управління складами.
Управління запасами - переглядайте дані і створюйте звіти про продукцію, що знаходиться в процесі виробництва, також як і про готових товарах.
Інформація про замовлення - будьте в курсі всього, що пов'язано з продажами, замовленнями, цінами і продуктами, що знаходяться на складі або в процесі відправки.
CRM - отримаєте доступ до актуальної інформації про продажахі і маркетинг, прогнози та історії замовлень клієнтів.

 

Професійні послуги

Рішення SAP Business One для компаній, що надають професійні і консалтингові послуги, дозволяє працювати з клієнтами на найвищому рівні. Створюйте стабільні, відтворювані процеси обслуговування, ефективніше плануйте ресурси, керуйте проектами, виставляйте рахунки і багато іншого.

Комплексне управління бізнесом - у вас буде вся необхідна інформація про управління можливостями і комерційними пропозиціями, по ресурсах, платежах, проектах, продажу, маркетингу і т.д.
CRM - отримаєте доступ до актуальної інформації про продажахі і маркетинг, прогнози та історії замовлень. Використовуйте відпрацьовані процеси, щоб отримати нових вигідних клієнтів.
Управління забезпечення ресурсами - отримаєте інформацію про те, хто з доступних співробітників є кваліфікованим, а хто тільки починає працювати або працює по тимчасовому договору. Це дозволить оптимізувати загальне управління ресурсами.
Управління бізнес-процесами - організовуйте комплексні бізнес-процеси для продажу послуг, планування ресурсів, реалізації проектів, виставлення рахунків і т.д.

 

Роздрібна торгівля

Використовуйте рішення SAP Business One для роздрібної торгівлі, щоб запропонувати покупцям потрібні їм товари, інформацію та персоналізоване обслуговування по всіх каналах. Збирайте аналітичні дані по клієнтах і точкам продажу в реальному часі, залучайте покупців і оптимізуйте всі процеси, від мерчандайзингу до логістичного ланцюжка.

CRM - отримаєте доступ до актуальної інформації про продажах і маркетингу, прогнозами та історії замовлень клієнта.
Комплексне управління бізнесом - отримаєте повний контроль над інформацією про рентабельність, націнки, продажу, маркетингу, запасах і т.д.
Підтримка закупівель - точні прогнози допоможуть вам приймати оптимальні рішення про закупівлі і економити.
Управління постачальниками - збільшіть якість інформації про постачальників по всьому ланцюжку: від процесу закупівель до управління складами.
Інформація про замовлення - будьте в курсі реального стану складу, рівня продажів і цін, отримуйте повні дані про продукти, що знаходяться в процесі дистрибуції, відправки або повернення.
Організація ефективної взаємодії між головним офісом, дочірніми компаніями і постачальниками - інтегруйте і уніфікує всі бізнес-процеси у всіх регіонах присутності бізнесу.

 

Можливості продукту

Бухгалтерія і фінансовий менеджмент
Оптимізуйте і автоматизуйте управління фінансами за допомогою програмних рішень для бізнесу, інтегруючих дані бухгалтерського обліку з даними про продажі і закупівлі. Ви зможете збільшити прибуток, скоротити число помилок і приймати більш вигідні рішення.

Управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM)
Перетворюйте потенційних клієнтів в постійних, підвищуйте їх задоволеність і збільшуйте показники прибутку. Наші інтегровані інструменти CRM підтримують всі операції зі збуту, обслуговування і маркетингу - від управління кампаніями до моніторингу потенційних можливостей і надання післяпродажної підтримки.

Управління складами і виробництвом
Керуйте запасами на всіх складах в режимі реального часу і ведіть економічне виробництво. Наші програмні рішення для малого бізнесу допоможуть вам відстежувати і реєструвати рух запасів, оптимізувати їх рівень, ретельніше дотримуватися термінів доставки, а також назавжди забути про дефіцит запасів.

Закупівлі та постачання
Знаходьте нові можливості для економії за рахунок оптимізації всього закупівельного процесу - від планування і створення замовлення на поставку до вибору постачальника, виставлення рахунку і перерахування платежів.

Звітність та аналітика
Простий і швидкий доступ до інтуїтивним інструментам бізнес-аналітики (BI), аналізу і звітності дозволить вашим співробітникам отримувати відповіді на найнагальніші питання в режимі реального часу.

 

Варіанти ліцензування та придбання

Приступити до роботи з SAP Business One дуже просто. Модульна структура ліцензування рішень SAP дозволяє оплачувати ліцензії за ту кількість користувачів, яка необхідна вам в даний момент. Тобто, ви можете почати з забезпечення поточних потреб організації і додавати нових користувачів за необхідністю.

 

 

 

 


 

Loading...