• IT-продукти

IT-продукти

 

Ми є партнером компанії «1С» зі статусом «Партнер 1С:Консалтинг».

Російська фірма «1С» заснована в 1991 р. і спеціалізується на розробці, дистрибуції, виданні та підтримці комп'ютерних програм ділового та домашнього призначення.

Із власних розробок фірми «1С» найвідоміші є програми системи «1С:Підприємство».

Система «1С:Підприємство» широко розповсюджена в Росії, Україні, Казахстані, Білорусії таі успішно застосовується організаціями багатьох країн світу.

 

Продукти фирмы «1С»


•    «1С:Консолідація»
•    «1С:УВП»
•    «1С:УТП»
•    «1С:УНФ»
 
BDO Consulting офіційний партнер компанії QPR Software.

 

Компанія QPR Software Plc була заснована в 1991 році з метою створення інтерактивного програмного забезпечення, що значно поліпшує процес прийняття рішень на будь-якому організаційному рівні. Нині компанія QPR Software займається науково-дослідною роботою і розробкою програмного забезпечення. Тісна співпраця з партнерами QPR Software і клієнтами відіграє важливу роль у розробленіі програмного забезпечення.

Програмне забезпечення компанії QPR Software повністю відповідає потребам клієнтів та продовжує інтенсивно розроблятися спільно з партнерами і клієнтами. Тепер компанія QPR Software перетворилася на провідного постачальника корпоративного рішення, покликаного керувати ефективністю організації.

Продукти QPR Software:

QPR Metrics
QPR ProcessDesigner
QPR ProcessAnalyzer
QPR EnterpriseArchitect