• Ukraine Recovery

Ukraine Recovery

 

Ми розуміємо величезні виклики, з якими зіштовхнулась Україна та українці, у процесі  відбудови руйнувань, які принесла війна. Ми в BDO в Україні віримо, що приватний сектор має вирішальну роль у сприянні зціленню та відновленню нашої країни. За нашим зобов'язанням створити позитивну зміну, ми маємо намір викласти ключові принципи, які будуть основою для успішної стратегії післявоєнної реконструкції України.

  1. Відновлення інфраструктури. Відновлення та модернізація інфраструктури України мають першорядне значення. Шляхом підтримки клієнтів у галузях, таких як логістика, енергетичні системи, телекомунікації та житлове будівництво, ми можемо сприяти довгостроковому економічному зростанню.
  2. Економічна диверсифікація. Україна має величезний потенціал у галузях, таких як агропромисловість, технології, відновлювальна енергетика та виробництво. Шляхом сприяння інноваціям, підприємництву та привабленню іноземних інвестицій, ми можемо стимулювати створення робочих місць і стійкий економічний розвиток для клієнтів.
  3. Соціальне розширення прав і можливостей. Війна має серйозні соціальні наслідки, особливо для вразливих верств населення, переселенців і дітей. Як відповідальна компанія, ми розуміємо обов'язок інвестувати в освіту, охорону здоров'я та соціальні програми для співробітників, їхніх сімей та оточення, забезпечуючи рівні можливості та інклюзивність для всіх.

 

Співпраця лежить в основі нашого підходу. Ми наполегливо віримо в сприяння партнерства між урядами, міжнародними та благодійними організаціями і приватним сектором. Шляхом спільної роботи ми можемо об'єднати ресурси, експертизу та кращі практики для досягнення більшого впливу та прискорення процесу відновлення України.

Прозорість, підзвітність та професійне управління є важливими аспектами побудови довіри та залучення інвестицій. Команда BDO в Україні пишається роллю надійного партнера, який надає незалежні аудиторські послуги, проводить фінансові консультації та допомагає створювати міцні системи управління, які сприяють стабільності та довірі інвесторів і міжнародних партнерів.

Усі партнери та співробітники BDO в Україні зобов'язались підтримувати післявоєнне відновлення України. Приймаючи принципи відновлення інфраструктури, економічної диверсифікації та соціального розширення прав і можливостей, ми можемо зробити внесок у світле майбутнє нашої країни.

Давайте разом об'єднаємо зусилля у відбудові стійкої України, аби створити надійне підґрунтя для процвітання майбутніх поколінь.
 

НОВИНИ BDO В УКРАЇНІ >>

НОВИНИ МЕРЕЖІ BDO >>

ЗАХОДИ >>

Актуальні оновлення, щодо діяльності БДО в Україні в напрямі допомоги під час війни та післявоєнного відновлення України. Апдейти, щодо активностей та ініціатив фірм-членів мережі BDO в напрямі допомоги Україні та українському суспільству під час і після війни. Анонси та деталі заходів, присвячених темі післявоєнного відновлення України.