Кар'єра в BDO in Ukraine

Робота в BDO Україна продовжується попри всі негаразди, що спіткали нас на нашій землі, починаючи з 24 лютого 2022 року. Ми продовжуємо сплачувати податки, виплачуємо заробітну плату раніше строку та надаємо додаткову матеріальну допомогу своїм працівникам. У період дії воєнного стану БДО в Україні, як работодавець допомагає колегам і їхнім сім'ям з пошуком прихистку на заході України та у Європі. Також надаємо моральну та матеріальну підтримку співробітникам, що залишаються в Києві та Дніпрі.

Окрім цього, ми продовжує розширювати штат та проводимо набір фахівців різних сфер діяльності до дружньої команди БДО в Україні.

З актуальними вакансіями ви можете ознайомитись на нашій сторінці у Linkedin чи на сайтах з пошуку роботи rabota.ua, work.ua, recruitika.com


BDO в Україні і світі


Можливості для співробітників та умови праці


BDO в Україні є платиновим акредитованим роботодавцем ACCA

Статус акредитованого роботодавця Trainee Development, Platinum АССА підтверджує відповідність системи навчання та розвитку персоналу фінансових служб компанії BDO кращим міжнародним практикам, а також те, що компанія надає максимальну підтримку співробітникам на шляху отримання професійної кваліфікації АССА. А фахівцям, які вже склали всі іспити АССА та набули членства АССА, важливим є наш статус акредитованого роботодавця Professional Development.

ACCA TD СертифікатACCA PD Сертифікат
Ваша кар'єра в BDO

Ваша кар'єра в BDO

У цьому розділі ми розповімо, чому Вам варто обрати роботу в міжнародній аудиторській компанії BDO в Україні, зокрема, під час дії воєнного стану в країні..
Детальніше

Основний контакт