Про BDO

Про нас

BDO є однією з найбільших у світі міжнародною аудиторсько-консалтинговою мережею, що надає широкий спектр послуг в галузі аудиту, корпоративних фінансів, реструктуризації бізнесу, бізнес- і IT-консалтингу, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсинга, оцінювальної практики, стійкого розвитку та інші. Понад 115600 співробітників, що працюють у більш ніж 1800 офісах в 166 країнах, щодня дають практичні поради клієнтам і допомагають вирішувати їх проблеми.
Перейти до розділу Про нас

Кар'єра

Робота в BDO Україна продовжується попри всі негаразди, що спіткали нас на нашій землі, починаючи з 24 лютого 2022 року. Ми продовжуємо сплачувати податки, виплачуємо заробітну плату раніше строку та надаємо додаткову матеріальну допомогу своїм працівникам. У період дії воєнного стану БДО в Україні, як работодавець допомагає колегам і їхнім сім'ям з пошуком прихистку на заході України та у Європі. Також надаємо моральну та матеріальну підтримку співробітникам, що залишаються в Києві та Дніпрі.

Окрім цього, ми продовжуємо розширювати штат та проводимо набір фахівців різних сфер діяльності до дружньої команди БДО в Україні.