Про нас

 

BDO в Україні є частиною мережі BDO, однієї з найбільших міжнародних аудиторських та консалтингових компаній, і займається професійною діяльністю на ринку України з 1997 року. Компанія має два офіси, — в Києві та Дніпрі, — де працює приблизно 200 співробітників. 

Нині BDO в Україні є одним з лідерів на ринку країни та надає широкий спектр послуг, зокрема аудит, бухгалтерський аутсорсинг, податкове та юридичне консультування, оцінку (в т.ч. оцінку збитків від війни), корпоративні фінанси, бізнес- та ІТ-консалтинг, кібербезпеку, навчання тощо. Компанія продовжує працювати та створювати нові робочі місця для українських фахівців. Клієнтами BDO є компанії практично зі всіх секторів економіки, як приватні, так і державні, а також неурядові організації. 

Компанія бере активну участь в ініціативах з відновлення України. Зокрема, BDO в Україні є офіційним партнером фандрайзингової платформи UNITED24, а СЕО компанії є Членом правління Комітету з відновлення України при Європейській Бізнес Асоціації.

 

Глобальна мережа BDO

Про мережу BDO

BDO - це міжнародна мережа аудиторських, податкових та консалтингових фірм, які надають професійні послуги під назвою BDO. За рік, що закінчився 30 вересня 2023 року, BDO (включаючи ексклюзивні альянси BDO) оголосила про загальний сукупний дохід від надання послуг у розмірі понад 14 мільярдів доларів США, що на 10,2% більше, ніж у попередньому році. Фірми BDO, що надають послуги з бухгалтерського обліку, оподаткування та консультування, надають професійні послуги у 166 країнах світу, в яких працює 115660 осіб у 1 776 офісах по всьому світу.
Детальніше
Наше глобальне бачення

Наше глобальне бачення

Наше глобальне бачення має на меті об'єднати всіх членів нашої організації для досягнення нашої мети. Воно визначає наші амбіції на майбутнє і є основою нашої глобальної стратегії.
Детальніше
BDO Annual Statements

Річні звіти BDO

У цьому розділі зібрані всі річні звіти міжнародної мережі BDO і BDO в Україні, підготовлені за стандартами Global Reporting Initiative (GRI) і Integrated Reporting (IR).
Детальніше
Офіціна інформація про BDO в Україні

Офіційна інформація

Наша компанія - провідна аудиторсько-консалтингова група, учасник 5-го в світі за об'ємом сукупної виручки міжнародного об'єднання незалежних аудиторських і консультаційних компаній.
Детальніше
Новини

Новини

Останні новини мережі BDO та BDO в Україні
Перейти до Новин
Співробітники BDO

Наша команда

У кожній фірмі BDO працюють досвідчені співробітники, які можуть внести свій вклад до компанії за допомогою здобуття висококласного навчання, надання можливостей зростання та винагороди. Надаючи нашим співробітникам правильне середовище і відповідних експертів нашим клієнтам, ми гарантуємо виняткові послуги клієнтам у всіх наших фірмах. Наші співробітники гордяться тим, що працюють в BDO, і це добре видно, коли вони говорять про міжнародну мережу і про свою взаємодію з клієнтами.
Детальніше
КСО

Соціальна відповідальність

Ми приділяємо велику увагу корпоративній соціальній відповідальності. У своїй щоденній і довгостроковій діяльності ми прагнемо продемонструвати приклад високої цивільної та соціальної відповідальності, а також обмінятися досвідом з іншими організаціями, що дотримуються аналогічних принципів.
Детальніше