Наше бачення та мета

Глобальні рішення. Прагнення бути найкращими.


Наше нове сміливе бачення «Глобальні рішення. Прагнення бути найкращими» визначає спільну амбіцію досягти основної мети: Люди допомагають людям

Наше бачення та мета визначають те, як ми працюємо, допомагаючи нам приймати кращі рішення, залучати та утримувати таланти та завойовувати довіру клієнтів.

У країнах світу ми працюємо як одна компанія BDO.  Наші різноманітні міжнародні команди ефективно використовують місцевий досвід, інновації та передові технології для забезпечення сталих міжнародних рішень.

Завдяки непохитній прихильності до якості та доброчесності, наші найкращі працівники виділяють нас у складному середовищі, що швидко розвивається.  Для нас важливо, щоб вони відчували гордість і задоволення від роботи в BDO.  Тому ми прагнемо створити різноманітне, інклюзивне та рівноправне робоче середовище, де різні погляди вітаються та заохочуються. Як бізнес, заснований на людях, ми заохочуємо кожного до процвітання.

Наші колеги, наші клієнти та наші громади є основою нашого бачення - і заради них ми прагнемо бути найкращими

Pat Kramer, Global CEO.

Пет Крамер, Global CEO.  


Детальніше про це дивіться у відео нижче:Infographic Global Solutions

Три основоположні принципи забезпечують наше бачення

Vision Pillars.

Яке ваше бачення?

Дізнайтеся, як ми можемо допомогти вашому бізнесу розвиватися, або перегляньте актуальні вакансії на LinkedIn, щоб приєднатися до нашої команди.