BDO Global

ОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ - ГЛОБАЛЬНІ ЗВ'ЯЗКИ

Глобальна організація BDO охоплює 166 країн і територій, в більш ніж 1776 офісах працює 115 661 співробітник - і всі вони працюють заради однієї мети: надання нашим клієнтам виняткових послуг.

Наші представництва, які є частинами глобальної організації, тісно співпрацюють між собою та дотримуються одних і тих самих робочих принципів і стандартів якості. Це означає, що місцеві компанії, які розуміють ваш бізнес, міжнародні ринки та вашу галузь, отримують підтримку від глобальної організації.

Станом на 30 вересня 2023 року дохід усіх фірм BDO, включаючи членів ексклюзивних альянсів, склав 14,0 мільярдів доларів США.

ВИНЯТКОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Місія BDO - бути лідером у сфері виняткового обслуговування клієнтів. Мова йде не про те, щоб винайти новий підхід до обслуговування, а про те, щоб надавати наші послуги винятково якісно - і надавати цю високу якість послідовно в кожному офісі, в кожній країні і на кожній території, де ми присутні. Незалежно від того, де ви ведете бізнес, у нас є професійні співробітники, які можуть вам допомогти.

Ми демонструємо свою об'єктивність і незалежність при вирішенні бізнес-питань наших клієнтів, і це допомагає будувати відносини, засновані на довірі. 

П'ять ключових компонентів, які характеризують BDO та нашу незмінну унікальність у наданні послуг:

ПОТРЕБИ КЛІЄНТА: Ми прогнозуємо потреби наших клієнтів і висловлюємося відверто, щоб забезпечити оптимальні результати для вас.
КОМУНІКАЦІЯ: Ми завжди зберігаємо чіткість, відкритість та швидкість у спілкуванні.
ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Ми беремо на себе зобов'язання і виконуємо їх, а це означає, що ми виконуємо те, що обіцяємо, щодня, для кожного клієнта.
ЛЮДИ: У BDO ми пишаємося тим, що створюємо сприятливе середовище для зростання та розвитку наших співробітників, а також залучаємо висококваліфікованих фахівців для надання послуг нашим клієнтам.
ЦІННІСТЬ: Наші експерти фокусуються на створенні цінності, надаючи нашим клієнтам актуальні ідеї та корисні поради, на які вони можуть розраховувати.

Ми є глобальною організацією, побудованою на локальних відносинах.

НАША ГЛОБАЛЬНА ПРИХИЛЬНІСТЬ ДО ВИНЯТКОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ ОЗНАЧАЄ, ЩО МИ ВИКОНУЄМО ТЕ, ЩО ОБІЦЯЄМО, КОЛИ ВАМ ЦЕ ПОТРІБНО

Ми є найбільш гнучкою та оперативною аудиторською організацією у світі. 

Ми достатньо великі, щоб мати доступ до найкращих експертів через нашу національну та міжнародну мережі, але водночас достатньо малі, щоб бути гнучкими та інноваційними в розв'язанні проблем клієнтів.

У нас чудове співвідношення персоналу до партнерів - 10 до 1. Це означає, що наші клієнти отримують відповідну увагу від експертів, які мають повноваження та практичний підхід до справи. Незалежно від місця вашого знаходження, ми можемо забезпечити ідеальний контакт для вашого бізнесу.


Глобальні повноваження


Постійний розвиток сучасного ринку означає, що потреби наших клієнтів та цілі, які вони ставлять перед своїм бізнесом, постійно змінюються. Наша глобальна присутність у поєднанні зі спеціалізованими знаннями місцевої специфіки гарантує, що індивідуальний підхід BDO найкращим чином відповідає цим потребам. Ми постійно прагнемо до подальшого задоволення потреб наших клієнтів, зосереджуючись на розширенні нашої глобальної присутності, поглибленні нашої галузевої експертизи та вдосконаленні нашої здатності надавати безперебійні послуги в усьому світі.


BDO в Україні

Працюючи в умовах воєнного стану, 2022 і 2023 фінансові роки завершилися зростанням доходу на 16% порівняно з довоєнним 2021 фінансовим роком. За чисельністю персоналу ми зросли на 10%. Нашим головним пріоритетом є виняткова якість, безпека наших співробітників, співпраця з міжнародними донорськими організаціями та продовження розвитку нашої практики цифрового консалтингу у партнерстві з Microsoft.


Нижче наводені основні факти і цифри від BDO Global:


Статистика BDO за 2023 рік