Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Онлайн-курс AICPA: Blockchain Fundamentals for Accounting and Finance Professionals Certificate - Блокчейн в фінансах та обліку 

Онлайн-курс AICPA: Blockchain Fundamentals for Accounting and Finance Professionals Certificate - Блокчейн в фінансах та обліку 

ДАТА: з 25 березня 2020 в постійному доступі. Дистанційне навчання.

  

  • АНОНС

 

                                                        

 

𝗕𝗗𝗢 𝗔𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝘆 є партнером Американського інституту сертифікованих публічних бухгалтерів (𝗔𝗺𝗲𝗿𝗶𝗰𝗮𝗻 𝗜𝗻𝘀𝘁𝗶𝘁𝘂𝘁𝗲 𝗼𝗳 𝗖𝗲𝗿𝘁𝗶𝗳𝗶𝗲𝗱 𝗣𝘂𝗯𝗹𝗶𝗰 𝗔𝗰𝗰𝗼𝘂𝗻𝘁𝗮𝗻𝘁𝘀, 𝗔𝗜𝗖𝗣𝗔). Завдяки угоді про співпрацю ми маємо змогу надати доступ до навчальних курсів і програм сертифікації 𝗔𝗜𝗖𝗣𝗔 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲. Це значить, що вони будуть доступні в будь-який зручний для вас час.

Blockchain Fundamentals for Accounting and Finance Professionals Certificate - Блокчейнв фінансах та обліку  

Технологія блокчейн набула значного поширення серед технологічних компаній, бізнесу та навіть у банківській сфері. Про всі плюси використання блокчейну, принципи його роботи, а також основні характеристики крипто активів та ризики, що з ними пов’язані ви можете дізнатися на даному курсі Blockchain Fundamentals for Accounting and Finance Professionals Certificate - Блокчейнв фінансах та обліку.

У програму 16- годинної сертифікації входить розгляд: 

  • фундаментальних основ технології блокчейн та криптоактивів, їх структуру та функції; 
  • переваг та можливостей, що відкриває для компанії впровадження блокчейну, а також ризиків, що з цим пов’язані; 
  • практики впровадження блокчейну на основі різноманітних кейсів. 

 

Курс буде корисним для бухгалтерів, фінансових менеджерів, фахівців з управлінського обліку та фінансових директорів, що зацікавлені в розвитку бізнесу шляхом впровадження технологій. 

Повний перелік онлайн-курсів AICPA: https://certificates.aicpastore.com/

При реєстрації через сайт BDO in Ukraine ви отримаєте знижку на навчання.

Вартість навчання уточнюйте у представників 𝗕𝗗𝗢 𝗔𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝘆.

Телефонуйте нам і ми відповімо на всі ваші запитання:

📞+38 095 310 17 82 📇 [email protected]