Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Онлайн-курс AICPA: U.S. GAAP: Review for Business & Industry - US GAAP: Огляд для бізнесу та промисловості  

Онлайн-курс AICPA: U.S. GAAP: Review for Business & Industry - US GAAP: Огляд для бізнесу та промисловості  

ДАТА: з 23 березня 2020 в постійному доступі. Дистанційне навчання.

  

  • АНОНС

 

 

𝗕𝗗𝗢 𝗔𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝘆 є партнером Американського інституту сертифікованих публічних бухгалтерів (𝗔𝗺𝗲𝗿𝗶𝗰𝗮𝗻 𝗜𝗻𝘀𝘁𝗶𝘁𝘂𝘁𝗲 𝗼𝗳 𝗖𝗲𝗿𝘁𝗶𝗳𝗶𝗲𝗱 𝗣𝘂𝗯𝗹𝗶𝗰 𝗔𝗰𝗰𝗼𝘂𝗻𝘁𝗮𝗻𝘁𝘀, 𝗔𝗜𝗖𝗣𝗔). Завдяки угоді про співпрацю ми маємо змогу надати доступ до навчальних курсів і програм сертифікації 𝗔𝗜𝗖𝗣𝗔 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲. Це значить, що вони будуть доступні в будь-який зручний для вас час.

Курс U.S. GAAP: Review for Business & Industry -US GAAP:Огляддлябізнесутапромисловості  призначений для бухгалтерів, фінансових менеджерів та внутрішніх аудиторів, що співпрацюють з міжнародними компаніями та прагнуть розуміти всі тонкощі та нюанси американськими обліку. 

Загальні принципи бухгалтерського обліку (Generally Accepted Accounting Principles, GAAP) – стандарти обліку, що застосовуються відповідно до національного законодавства. Відмінною рисою американських стандартів є детальне регулювання порядку обліку тих чи інших практичних ситуацій, що й ускладнює їх розуміння.  

Кількість американських компаній, що працюють на українському ринку невпинно зростає, як результат глобалізації бізнес-процесів. Саме тому збільшується і попит на фахівців, що є компетентними як в американському законодавстві так і страндартах бухгалтерського обліку, що діють в США.   

До програми курсу входить: 

  • Облік та фінансова звітність за FASB
  • Роз’яснення останніх змін до FASB 
  • Огляд поточних проектів FASB

Повний перелік онлайн-курсів AICPA: https://certificates.aicpastore.com/

 

При реєстрації через сайт BDO in Ukraine ви отримаєте знижку на навчання. 

Вартість навчання уточнюйте у представників 𝗕𝗗𝗢 𝗔𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝘆.

Телефонуйте нам і ми відповімо на всі ваші запитання:

📞+38 095 310 17 82 📇 [email protected]