Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • ОНЛАЙН-КУРС AICPA: ANALYTICS AND BIG DATA FOR ACCOUNTANTS – АНАЛІТИКА ТА «BIG DATA» ДЛЯ БУХГАЛТЕРІВ

ОНЛАЙН-КУРС AICPA: ANALYTICS AND BIG DATA FOR ACCOUNTANTS – АНАЛІТИКА ТА «BIG DATA» ДЛЯ БУХГАЛТЕРІВ

ДАТА: з 01 квітня 2020 в постійному доступі. Дистанційне навчання.

  

  • АНОНС

 

𝗕𝗗𝗢 𝗔𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝘆 є партнером Американського інституту сертифікованих публічних бухгалтерів (𝗔𝗺𝗲𝗿𝗶𝗰𝗮𝗻 𝗜𝗻𝘀𝘁𝗶𝘁𝘂𝘁𝗲 𝗼𝗳 𝗖𝗲𝗿𝘁𝗶𝗳𝗶𝗲𝗱 𝗣𝘂𝗯𝗹𝗶𝗰 𝗔𝗰𝗰𝗼𝘂𝗻𝘁𝗮𝗻𝘁𝘀, 𝗔𝗜𝗖𝗣𝗔). Завдяки угоді про співпрацю ми маємо змогу надати доступ до навчальних курсів і програм сертифікації 𝗔𝗜𝗖𝗣𝗔 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲. Це значить, що вони будуть доступні в будь-який зручний для вас час.

Чому аналіз «big data» є однією з найактуальніших бізнес тем на сьогодні? Курс Analytics and Big Data for Accountants (Аналітика та «big data» для бухгалтерів) допоможе вам краще зрозуміти аналіз «big data», включаючи його історію та сучасні тренди. Ви дізнаєтесь про платформи та застосунки, що використовуються для візуалізації даних та бізнес-процесів, демонструють зв'язок між показниками ефективності та допомагають правильно оцінити рівень рентабельності.

До програми курсу входять такі теми:

  • техніки збору та генерування даних, що базуються на фактичних результатах діяльності; вибір показників ефективності та виявлення програмного ефекту;
  • вплив даних на рентабельність, фінансові показники та прийняття управлінських рішень;
  • джерела даних, включаючи дослідження, опитування, ступінь задоволеності клієнтів та операційні дані;
  • візуалізація та представлення комплексних результатів.

Курс призначений для фінансових директорів, бухгалтерів, контролерів та фінансових менеджерів, що використовують аналіз даних для прийняття управлінських рішень.

Повний перелік онлайн-курсів AICPA: https://certificates.aicpastore.com/

При реєстрації через сайт BDO in Ukraine ви отримаєте знижку на навчання. Реєстрація за посиланням: https://www.bdo.ua/uk-ua/services-2/consulting/bdo-academy/schedule/registration

Вартість навчання уточнюйте у представників 𝗕𝗗𝗢 𝗔𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝘆.

Телефонуйте нам і ми відповімо на всі ваші запитання:

📞+38 095 310 17 82 📇 [email protected]