Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • ОНЛАЙН-КУРС AICPA: CYBERSECURITY ADVISORY SERVICES: READINESS ASSESSMENT DEEP DIVE – КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ З КІБЕРБЕЗПЕКИ: ПОГЛИБЛЕНА ОЦІНКА ГОТОВНОСТІ

ОНЛАЙН-КУРС AICPA: CYBERSECURITY ADVISORY SERVICES: READINESS ASSESSMENT DEEP DIVE – КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ З КІБЕРБЕЗПЕКИ: ПОГЛИБЛЕНА ОЦІНКА ГОТОВНОСТІ

ДАТА: з 01 квітня 2020 в постійному доступі. Дистанційне навчання.

  

  • АНОНС

 

                                             

BDO Ac𝗮𝗱𝗲𝗺𝘆 є партнером Американського інституту сертифікованих публічних бухгалтерів (𝗔𝗺𝗲𝗿𝗶𝗰𝗮𝗻 𝗜𝗻𝘀𝘁𝗶𝘁𝘂𝘁𝗲 𝗼𝗳 𝗖𝗲𝗿𝘁𝗶𝗳𝗶𝗲𝗱 𝗣𝘂𝗯𝗹𝗶𝗰 𝗔𝗰𝗰𝗼𝘂𝗻𝘁𝗮𝗻𝘁𝘀, 𝗔𝗜𝗖𝗣𝗔). Завдяки угоді про співпрацю ми маємо змогу надати доступ до навчальних курсів і програм сертифікації 𝗔𝗜𝗖𝗣𝗔 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲. Це значить, що вони будуть доступні в будь-який зручний для вас час.

Прагнете бути в курсі останніх трендів кібербезпеки? Бажаєте покращити систему кіберзахисту у компанії або ж надаєте консультаційні послуги у цій сфері? Тоді цей курс Cybersecurity Advisory Services: Readiness Assessment Deep Dive (Консультаційні послуги з кібербезпеки: поглиблена оцінка готовності) саме те, що вам необхідно.

Кіберзагрози набувають різних форм, розмірів, складності та постійно вдосконалюються. Атаки часто призводять до значних фінансових втрат та завдають серйозної шкоди компаніям. Саме тому компаніям необхідно ідентифікувати основні принципи та компоненти для управління кіберризиками.

Із сертифікаційної програми ви дізнаєтеся, як залишатися обізнаним про останні тренди кібербезпеки, керувати ризиками та впевнитися, що ваші клієнти використовують надійні програми з управління ризиками для убезпечення власних організацій.

Після проходження курсу ви зможете:

  • Застосовувати знання з ефективного ризик-менеджменту у сфері кібербезпеки для аналізу та підготовки програм клієнтів для протистояння кіберзагрозам.
  • Розрізняти та правильно застосовувати різні схеми захисту (наприклад, NIST, ISO, TSC та/або комбіновані).
  • Проводити перевірку систем кіберзахисту та заходів з ризик менеджменту використовуючи системний підхід.
  • Розуміти можливості та ризики надання послуг у сфері кібербезпеки.

Повний перелік онлайн-курсів AICPA: https://certificates.aicpastore.com/

При реєстрації через сайт BDO in Ukraine ви отримаєте знижку на навчання. Реєстрація за посиланням: https://www.bdo.ua/uk-ua/services-2/consulting/bdo-academy/schedule/registration

Вартість навчання уточнюйте у представників 𝗕𝗗𝗢 𝗔𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝘆.

Телефонуйте нам і ми відповімо на всі ваші запитання:

📞+38 095 310 17 82 📇 [email protected]