Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Безкоштовний вебінар «Що хакери знають про вас і ваших вендорів?»

Безкоштовний вебінар «Що хакери знають про вас і ваших вендорів?»

ДАТА: 24 вересня (Чт)
Час: 16:00
Мова: англійська
  

  • АНОНС

 

97% провідних постачальників кібербезпеки мали принаймні один інцидент або витік даних, які зафіксовані в Dark Web, про це говорить дослідження "State of Cybersecurity Industry Exposure at Dark Web" (читати українською) проведене компанією ImmuniWeb. При цьому відбулося понад 160 000 серйозних або критичних інцидентів, які можуть поставити під загрозу безпеку даних їх клієнтів.

Щоб дізнатися більше про результати дослідження та отримати корисну інформацію, як захистити свою компанію від дій кіберзлочинців, компанія БДО в Україні спільно з нашим партнером — швейцарсько-американською компанією ImmuniWeb, запрошує вас на безкоштовний вебінар «Що хакери знають про вас і ваших вендорів?»
 

Що цікавого ви дізнаєтесь на вебінарі?

Ви отримаєте розуміння того, як працює сучасний DarkWeb і дізнаєтеся про деякі міфи

Познайомитеся з новими методами атак, що націлені на підрядників, включаючи постачальників кібербезпеки

Дізнаєтеся, як легко і економічно налаштувати моніторинг поверхні атаки
 

Для кого буде корисний захід?

Для фахівців з інформаційної безпеки, ІТ-фахівців, аудиторів IТ, фахівців з управління ІТ-ризиками, ТОП-менеджменту.
 

Дата і час вебінару:


24 вересня, 16:00
 

Формат — онлайн

Мова — англійська.

Відвідувачі мають можливість отримати CPE кредити.

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА

Перед заходом ми відправимо вам посилання, за яким можна приєднатися до вебінару.

Збережіть дату, щоб не пропустити.

Будуть питання? Телефонуйте за номером +38 095 310-17-82 або пишіть нам на academy@bdo.ua

 

Компанія BDO — одна з найбільших міжнародних аудиторсько-консалтингових компаній у світі. Одним із напрямком діяльності компанії є надання повного спектру рішень із кіберзахисту даних компаній у всому світі.

Компанія ImmuniWeb — глобальний лідер по безперервному моніторингу, тестуванню безпеки і захисту веб, мобайл і IoT додатків. Gartner та IDC відзначають, що ImmuniWeb використовує пропрієтарну технологію штучного інтелекту і глибокого машинного навчання для розумної автоматизації і зниження дорогої експертної праці в управлінні зовнішнім периметром атаки, моніторингу Dark Web, оцінки ризиків та тестуванні на проникнення, які доступні, як у вигляді одноразового тестування, так і на умовах гнучкої підписки.