Публікація:

Цифрова трансформація процесу безперервного навчання

10 грудня 2020

За останні 20 років Інтернет з майже неіснуючого перетворився в найбільшу і найдоступнішу базу даних, створену за всі часи. Це змінило все: спосіб спілкування людей, купівлі, ведення бізнесу і, звичайно ж, навчання.

Онлайн-навчання — це набагато більше, ніж просто новий поворот у дистанційному навчанні. Він змінює вигляд традиційних занять і робить освіту доступнішою, ніж будь-коли раніше.

Сьогодні цифрова трансформація — це основна сила, яка змінює галузі і впливає на роботу корпорацій і організацій. Тепер грань між роботою і навчанням дуже тонка, оскільки вони почали об’єднуватися. Цифрова трансформація навчання розширила можливості організацій з розвитку, шляхом надання рішення для навчання точно в строк.

 

У BDO Academy успішно проводили навчання для фахівців у сфері фінансів за міжнародними сертифікаційними програмами в Offline-режимі. І в березні 2020-го року несподівано різко постало питання про те, як же швидко перейти в Online-режим, щоб і надалі давати корисні знання слухачам. У компанії замислювалися над цим і раніше, але зовсім не припускали, що перехід з оффлайн в онлайн буде повністю й пройде настільки динамічно.

 

Природно, при переході зіткнулися з низкою запитань:

  • Жорсткі тимчасові рамки
  • Недовіра слухачів до онлайн-формату
  • Пошук відповідної платформи
  • Навчання студентів / тренерів роботі з самою платформою

 

Було нелегко, страшно і незрозуміло, але ...

Протягом тижня навчання за програмами ACCA DipIFR Rus і CIMA (так як ці програми вже розпочалися) було повністю переведено в онлайн-формат. Процес неможливо було зупиняти, так як сертифікаційні курси тривають понад 3 місяці. Матеріал не простий, вимагає часу для підготовки, тому зупинитися на півдорозі було неможливим, адже ключовий принцип BDO наголошує — надавати послуги виняткової якості.

Так як переходити в формат онлайн-навчання доводилося не тільки компаніям, які його проводять, а й самим слухачам, це передбачало певні складнощі: довелося надавати й психологічну підтримку —поговорити з кожним і навести приклади, що онлайн — це так само ефективно, а певною мірою навіть і комфортніше. Платформа обрана, тренери навчені, студенти морально готові. Ось завдяки такому індивідуальному підходу старт BDO Academy Online пройшов дуже швидко і максимально ефективно.

І коли раніше далеко не кожен міг приєднатися до програм BDO Academy, адже навчання проходило тільки в Києві і Дніпрі, а корпоративні тренінги можуть дозволити собі лише великі компанії, то перехід у цифровий формат практично прибрав бар'єри і зараз місце не має ніякого значення. Головне — наявність хорошого інтернету.

 

Хто ж насамперед був готовий до переходу в онлайн-формат?

Точно були готові провайдери, які й до карантину проводили навчання в онлайн-режимі. Сьогодні таких платформ дуже багато, а з початку карантину стало ще більше. Конкуренція зростає і якість теж.

Якщо говорити про професійне навчання для фінансистів, то дійсно якісне навчання надає партнер БДО в Україні — американський інститут сертифікованих бухгалтерів AICPA. З 2018 року БДО Академія є акредитованим провайдером АІСPА. Курси максимально зручні, методологічно правильно продумані, з відеоматеріалом і текстовим поясненням до курсів. Єдиний нюанс — навчання англійською мовою, але фахівців у сфері фінансів або кібербезпеки тощо це не зупиняє. Після успішного проходження надається сертифікат міжнародного зразка.

 

Чи є майбутнє в очного навчання?

COVID-19 змінив наш спосіб життя. Це вплинуло на те, як ми спілкуємося, як проводимо час з близькими, як ми працюємо і як подорожуємо. Це також спонукає нас шукати нові можливості. Коли в березні 2020 року вибухнула пандемія, у небагатьох людей, що працювали або навчалися в рамках традиційного очного навчання, був час для планування та підготовки навчання в онлайн-режимі. Практично в одну мить цілі курси були переведені в онлайн, що не залишило багатьом тренерам іншого вибору, крім як вперше освоїти нові технології.

Після завершення вже тривалого часу можна підбивати підсумки й задуматися про цю «нову норму» в освіті.

Чи є онлайн-навчання майбутнім освіти? Можливо! Але не у всіх галузях. Провайдери онлайн-навчання зараз доступніші, пропонують велику гнучкість і часто роблять знижки і спеціальні пропозиції для студентів. Результати опитування свідчать, що якщо ситуація з нового року стабілізується, то 60% компаній готові знову перейти в оффлайн тільки за деякими напрямами. Це підтверджує ефективність навчання в онлайн-режимі, адже серед його переваг: економія коштів компанії на проїзд і проживання працівника, навчатися можна в будь-якій точці світу, ефективність залишається на одному рівні з очним навчанням і можна продовжувати цей список ще довго.
 


У поточному режимі для компанії найважливіше — це професійний працівник з відповідною кваліфікацією. Будь-який фахівець потребує безперервного отримання інформації, яка постійно оновлюється. Професійний працівник — це значить професійна консультація, професійна робота. Природно, що клієнт прийде до тієї людини, яка зможе надати послугу якісно.

 

Як же надихати співробітників не припиняти навчання?

Все просто. Необхідно:

  • планувати бюджет на навчання
  • співпрацювати з кращими освітніми центрами
  • планувати професійний розвиток
  • заохочувати брати участь у конференціях і семінарах
  • заохочувати самоосвіту
  • надихати власним прикладом

Якщо працівники постійно навчаються, цікавляться новими трендами, вивчають нові напрями, то, звичайно, необхідно йти їм назустріч і створювати відповідні стимули для безперервного навчання. І тут вже обов'язково повинно включатися керівництво компанії.

 

Кожна сфера діяльності передбачає навчання і, відповідно, правильне планування професійного розвитку говорить про те, що компанія вкладає ресурси у своїх працівників і в їхній розвиток. Це, так само, створює відповідний імідж компанії і дозволяє залучати кваліфіковані кадри, які будуть приносити дохід компанії. І виходить замкнуте коло. Найцінніший ресурс у компанії — це її люди, і ваші доходи безпосередньо залежать від людей, які з вами працюють. Цифрова ера відкриває дуже багато можливостей для розкриття потенціалу кожної людини — головне завдання навчитися його виявляти і розвивати.

І сучасне навчання вже точно не буде таким же, як, наприклад, навіть рік тому. Ідуть старі стандарти, з'являються нові тренди: Mobile Learning, Microlearning, Gamification, Peer-To-Peer Learning.
 


Підсумовуючи, можна сказати, що в ці безпрецедентні часи навчання face to face більше недоцільне. Онлайн-навчання стає все популярнішим і ця тенденція буде зберігатися, поки не придумають ще щось більш цікаве і ефективне.