Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • BDO Horizons 2019 - Випуск 2
Брошура:

BDO Horizons 2019 - Випуск 2

18 червня 2019


Щоквартальний міжнародний огляд BDO про злиття і поглинання.

Кожен квартал ми аналізуємо глобальну середньоринкову діяльність у кількох великих регіонах та окремих секторах по всьому світу. У цієї публікації ми пропонуємо вам супутниковий огляд того, як розвивається ринок M&A, і куди він рухається.

Публікація знайомить вас з коментарями експертів щодо останніх тенденцій, прогнозів на наступний рік і прогнози діяльності сектору за допомогою нашої діаграми, яка прогнозує найбільш активні сектори продажів компаній. Незалежно від того, знаходитесь ви на стороні покупки чи продажу, або просто відстежуєте останні можливості, Horizons надасть вам безцінну інформацію де і чому йде інвестиція, що значно поглибить ваші знання і розуміння середнього ринку.

Другий випуск Horizons 2019 включає:

Глобальний погляд - перший різкий спад глобальної діяльності протягом п'яти років

Спеціальна стаття - пошук стабільності та процвітання в Центральній Америці

Північна Америка - активність середнього ринку за підсумками злиттів і поглинань у першому кварталі сповільнюється до рівнів, які не спостерігалися в останні роки

Великобританія та Ірландія - Діяльність угоди знижена і послаблена розширенням Brexit, але є відкладений попит

Будівельні продукти та послуги - сектор спостерігає безпрецедентний вибух M&A у 2018 році

Природні ресурси - Північна Америка і Китай продовжують лідирувати в діяльності з укладання угод

Промисловість та хімічна продукція - Політичні та економічні проблеми, які можуть вплинути на діяльність з M&A у 2019 році.

На глобальному ринку змінюючогося курсу діяльності та нескінченного вибору ми пропонуємо певний контекст, що дозволить вам в цьому розібратися.