Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Міжнародний бізнес-компас BDO 2018
Брошура:

Міжнародний бізнес-компас BDO 2018

04 липня 2018

Міжнародний бізнес-компас BDO - це щорічний  оновлюваний індекс, що визначає привабливість для підприємств різних міжнародних локацій. Дослідження опубліковане BDO Германія спільно з Гамбургським інститутом світової економіки (HWWI).

Щороку Міжнародний бізнес-компас BDO оцінює привабливість міжнародних локацій для бізнесу у вигляді єдиної, всеосяжної цінності індексу, що поєднує загальний статус розвитку суспільства та бізнесу в різних країнах і регіонах. У цьому дослідженні BDO прагне надати корпоративним особам, що приймають рішення, коштовний інструмент для визначення найбільш відповідних місць для своєї діяльності по всьому світу.

Особливе місце у випуску Міжнародного бізнесу-компаса BDO 2018 року - споживання енергії та ресурсів. Міжнародний бізнес-компас BDO 2018 року порівнює країни і регіони відносно використання ними різних видів ресурсів, вивчаючи наслідки споживання енергії і ресурсів для суспільства.