Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • BDO в Україні запускає сервіс по активному захисті даних Deep Reconnaissance

BDO в Україні запускає сервіс по активному захисті даних Deep Reconnaissance

12 листопада 2019

Передплатний сервіс дозволяє компаніям оперативно відстежувати хакерські атаки на інфраструктуру, мінімізувати ризики та наслідки витоку конфіденційної інформації.

Компанія BDO в Україні, провідний постачальник рішень в області кібербезпеки, запропонувала клієнтам інтелектуальний сервіс по активному захисті даних BDO Deep Reconnaissance, здатний здійснювати безперервний пошук і аналіз можливих витоків даних з більш ніж 200 джерел інформації - баз даних, контрактів, планів будівництва, звітів, даних CRM та інших конфіденційних даних компаній.

Система розпізнає вміст документів в різних форматах, відео- і аудіофайли, а також архіви різних типів, графічні файли (наприклад, лого компанії), метадані файлів, хеш-дані.

Пошук здійснюється за ключовими словами і даними, які формуються спільно з замовником.

Користувачі сервісу отримують звіт відразу після виявлення витоку даних, а також щомісячні консолідовані звіти.

Крім інформації про витоки, за запитом забезпечується видалення знайденої інформації протягом дванадцяти годин.

«Витік критичної інформації може призвести до вкрай негативних наслідків для бізнесу: від серйозного збитку репутації до фінансових втрат. Ми пропонуємо потужний, інноваційний механізм з контролю таких ризиків і мінімізації втрат від можливого злому організації », - зазначає Андрій Слободяник, керівник департаменту Cybersecurity BDO в Україні.

Детальніше про сервіс по активному захисті даних можна подивитись тут.
 

Інформація про BDO Кібербезпека:

BDO Кібербезпека впроваджує інноваційні методи, які зазвичай використовуються лише в чутливих галузях промисловості, таких як оборонні та військові організації, де існує нульова толерантність до втрати суто конфіденційних даних або іншого впливу на порушення даних.

Надання послуг діагностики й захисту важливої інформації та інфраструктури в кіберпросторі є відповіддю на запит клієнтів BDO в Україні та базується на глобальній експертизі мережі компаній BDO.

Підрозділ компанії BDO в Україні з кібербезпеки використовує сучасні методології та практики, розроблені з долученням професіоналів з різних галузей, серед яких – досвідчені спеціалісти з кіберзахісту та IT, експерти з операційної діяльності та конфіденційності даних, бізнес-консультанти.

 

Інформація про BDO:

BDO є п'ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж 80 000 співробітниками в 162 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки.

З травня 2016 року BDO в Україні має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP із фокусом на SAP Business One.