Блог BDO Ukraine

Автор Мирослава Коротка | 02 липня 2020

Сільське господарство 2.0: технології НАСА, штучний інтелект та роботи

Нові відкриття у сфері науки породжують все більше стартапів у різних сферах бізнесу, не обійшлося і без агробізнесу. Пропонуємо огляд нових технологій, що вже знайшли своє місце у практиці сільського господарства.


Автор Андрій Боренков | 16 квітня 2020

MS TEAMS або як ефективно налаштувати роботу в командах (Частина 2)

У нашій першій публікації MS TEAMS або як з мінімальними втратами перейти на віддалений режим роботи (Частина 1) ми розповіли про командну віддалену роботу в Teams в цілому, тому другу публікацію хотілося б присвятити самим, що ні на є, практичним порадам, які допоможуть в...


Автор Ольга Савкова | 02 квітня 2020

Що являють собою нові вимоги у світі фінансової звітності (iXBRL)?

Одним з найактуальніших питань за останній час серед бухгалтерів та інших причетних до фінансової звітності в Україні стало питання щодо Таксономії МСФЗ та «нового» формату iXBRL. Хто ж насправді має безпосереднє відношення до складання та подання фінансової звітності «по...


Автор Андрій Боренков | 30 березня 2020

MS TEAMS або як з мінімальними втратами перейти на віддалений режим роботи (частина 1)

Нещодавно більше ніж мільярд людей по всьому світу випробували весь позитив  і негаразди віддаленої роботи з дому. Хтось був готовий до цього, комусь довелося терміново вивчати нові інструменти.


Автор Тетяна Пархомчук | 25 березня 2020

Робота remote – не вирок!

У світлі історично сформованої ментальності, бізнес дуже часто вважає, що робота – це саме фізична наявність працівника в офісі. Якщо кожну мить не слідкувати за працівником, то звісно він буде-нічого-не-робити.


Автор Тетяна Пархомчук | 18 березня 2020

Етапи прийняття автоматизації в компанії

Технології не стоять на місці і бізнес вже звик звертатися до них із запитаннями: як розвиватися або розширюватися? Як контролювати? Як отримувати звітність в різних розрізах? І головне питання: де гроші?


Автор Валерія Ліневич | 16 березня 2020

Договір ЦПХ: укладаємо з нерезидентом — фізичною особою

Багато компаній час від часу наймають людей для виконання певних робіт за договорами цивільно-правового характеру. Це досить поширений і цілком законний шлях отримати ті чи інші послуги без прийняття особи до штату компанії для виконання певних завдань. Чи можливо укласти...


Автор Андрій Слободяник | 11 березня 2020

Кіберзахист для CFO: 10 трендів + 10 рекомендацій

Реалізація заходів ефективної кібербезпеки є доволі складним завданням, оскільки сьогодні існує набагато більше пристроїв, ніж людей, а зловмисники стають все більш винахідливими. Хто і як атакує сучасний бізнес? Як управляти ризиками і скоротити наслідки від хакерських атак?


Автор Наталія Сліпченко | 20 лютого 2020

Відпустка в Україні. Правила та положення

Право на оплачувану щорічну відпустку є одним з основних конституційних прав, що надаються громадянам України та іноземним робітникам, незалежно від типу підприємства, на якому вони працюють, та особливостей їх трудових договорів.