Блог BDO Ukraine

Автор Тетяна Верба | 19 квітня 2021

Бізнес-книги в цифрову епоху, читаємо з користю. 5 лайфхаків від видавництва «Баланс Бізнес Букс»

Весь сегмент бізнес-літератури можна розділити на два типи. До першого належать книги, які дають прикладні знання і рекомендації, наприклад, у сфері переговорних практик, продажів, тайм-менеджменту. Другий тип бізнес-літератури — це історії успіху відомих підприємців. Зазвичай, вони дуже цікаві, але мало придатні до практичного застосування.


Автор Аліса Мілосавлєвіч | 12 листопада 2020

Трансформація бізнесу — сучасний тренд чи життєва необхідність?

Тенденція до цифрової трансформації набирає обертів і нині це стало нормою, а не винятком. Коли справа доходить до трансформації, то стояти на місці — погана ідея. І організаціям вже недостатньо зосередитися тільки на поліпшеннях, пов'язаних з продуктивністю.


Автор Мирослава Коротка | 02 липня 2020

Сільське господарство 2.0: технології НАСА, штучний інтелект та роботи

Нові відкриття у сфері науки породжують все більше стартапів у різних сферах бізнесу, не обійшлося і без агробізнесу. Пропонуємо огляд нових технологій, що вже знайшли своє місце у практиці сільського господарства.


Автор Альбіна Нечипуренко | 22 червня 2020

Ухвалення управлінських рішень

Прийняття рішень — процес людської діяльності, спрямований на вибір найкращого варіанта дій.


Автор Ольга Зеніна | 20 травня 2020

Елементи сильної комунікації: здорові звички, які залишаться з бізнесом після карантину

У кризових ситуаціях людьми рухає занепокоєння і паніка, викликані невизначеністю. І грамотніше всього надходять ті бізнеси, які беруть це занепокоєння під контроль. Обережне пом'якшення заходів карантину не означає, що вірус змили з тротуарів і фасадів будинків, адже...


Автор Андрій Боренков | 16 квітня 2020

MS TEAMS або як ефективно налаштувати роботу в командах (Частина 2)

У нашій першій публікації MS TEAMS або як з мінімальними втратами перейти на віддалений режим роботи (Частина 1) ми розповіли про командну віддалену роботу в Teams в цілому, тому другу публікацію хотілося б присвятити самим, що ні на є, практичним порадам, які допоможуть в...


Автор Ольга Савкова | 02 квітня 2020

Що являють собою нові вимоги у світі фінансової звітності (iXBRL)?

Одним з найактуальніших питань за останній час серед бухгалтерів та інших причетних до фінансової звітності в Україні стало питання щодо Таксономії МСФЗ та «нового» формату iXBRL. Хто ж насправді має безпосереднє відношення до складання та подання фінансової звітності «по...


Автор Андрій Боренков | 30 березня 2020

MS TEAMS або як з мінімальними втратами перейти на віддалений режим роботи (частина 1)

Нещодавно більше ніж мільярд людей по всьому світу випробували весь позитив  і негаразди віддаленої роботи з дому. Хтось був готовий до цього, комусь довелося терміново вивчати нові інструменти.


Автор Тетяна Пархомчук | 25 березня 2020

Робота remote – не вирок!

У світлі історично сформованої ментальності, бізнес дуже часто вважає, що робота – це саме фізична наявність працівника в офісі. Якщо кожну мить не слідкувати за працівником, то звісно він буде-нічого-не-робити.