Блог BDO Ukraine

Автор Вікторія Суханенко | 15 червня 2021

Ключові аспекти з питань аудиту охорони праці у 2021 році

У цій статті пропонуємо вашій увазі відповіді на найбільш актуальні та поширені запитання наших Клієнтів щодо послуги аудит у сфері охорони праці.


Автор Наталія Гарбуз | 28 травня 2021

Про труднощі перекладу

Часто під час роботи із, здавалося б, звичними термінами, ми стикаємося з труднощами перекладу, пов’язаними з багатозначністю слів в англійській мові. Більшість англійських слів має декілька десятків значень, залежно від сфери використання.


Автор Роман Груба | 24 травня 2021

«Про важливість процедури Due Diligence у 2021» — куратор з послуг DD в BDO Україна, Роман Груба

«Попит на Due Diligence прямо корелює з активністю бізнесу. Якщо буде збільшення ділової активності в країні (шляхом вакцинації від коронавірусу, зняття обмежень в Україні та світі загалом), то збільшення попиту на експертизу Дью Ділідженс неминуче.»


Автор Роман Груба | 13 травня 2021

Про експертизу Due Diligence: інтерв’ю з Романом Грубою, куратором з послуг DD у BDO Україна

Due Diligence — це історія про те, як за лічені дні визначити всі основні проблеми й ризики у фінансовому обліку і звітності. Був випадок, коли відлік йшов на години…


Автор Тетяна Верба | 19 квітня 2021

Бізнес-книги в цифрову епоху, читаємо з користю. 5 лайфхаків від видавництва «Баланс Бізнес Букс»

Весь сегмент бізнес-літератури можна розділити на два типи. До першого належать книги, які дають прикладні знання і рекомендації, наприклад, у сфері переговорних практик, продажів, тайм-менеджменту. Другий тип бізнес-літератури — це історії успіху відомих підприємців. Зазвичай...


Автор Наталія Вовчук | 16 лютого 2021

Зміна акцентів у професії фінансиcта: основні запити ринку. Інтерв’ю з головою представництва CIMA в Україні

Нещодавно ми мали чудову нагоду поспілкуватися з Наталією Вовчук, головою представництва СІМА в Україні, та задати питання, що хвилюють багатьох фінансистів, стосовно нових вимог у професії, змін у процесі підготовки та перекваліфікації спеціалістів і, безпосередньо, новацій...


Автор Олексій Кузнєцов | 22 грудня 2020

HRM-трансформація: чого очікувати в найближчому майбутньому?

У найближчі кілька років прогнозуються великі зміни в майбутньому Human Resources, що в першу чергу обумовлені технологіями.


Автор Аліса Мілосавлєвіч | 12 листопада 2020

Трансформація бізнесу — сучасний тренд чи життєва необхідність?

Тенденція до цифрової трансформації набирає обертів і нині це стало нормою, а не винятком. Коли справа доходить до трансформації, то стояти на місці — погана ідея. І організаціям вже недостатньо зосередитися тільки на поліпшеннях, пов'язаних з продуктивністю.


Автор Мирослава Коротка | 02 липня 2020

Сільське господарство 2.0: технології НАСА, штучний інтелект та роботи

Нові відкриття у сфері науки породжують все більше стартапів у різних сферах бізнесу, не обійшлося і без агробізнесу. Пропонуємо огляд нових технологій, що вже знайшли своє місце у практиці сільського господарства.