Скандинавський ринок, зокрема Норвегія, є привабливим місцем для експансії українських компаній завдяки своїй економічній стабільності, високому рівню життя та інноваційності у сферах відновлюваної енергії, нафти, газу та технологій. Норвегія, зі своєю відкритістю до інвестицій та високими стандартами у правовому захисті інвесторів, є ідеальним місцем для ведення бізнесу.
Особливостями норвезького ринку є високі стандарти якості, увага до екологічних норм та вимоги до упаковки та маркування продукції, що вимагає від українських компаній адаптації та готовності відповідати цим високим стандартам. Водночас країна пропонує програми підтримки українського приватного сектору на шляху до відновлення України, про які теж розповімо на заході.
Тож запрошуємо всіх, кому цікавий норвезький ринок з точки зору експорту/імпорту, пошуку партнерів та залучення інвестицій, на онлайн-подію «Норвегія та Україна: можливості для продуктивної співпраці в умовах сьогодення», який організовує BDO в Україні в партнерстві з Норвезько-Українською Торговою Палатою.
Захід проходить за підтримки Посольства України в Королівстві Норвегія.
Дата заходу: 20 червня (Чт.)
Час: 11:00-12:45
Формат: Онлайн в Microsoft Teams
Реєстрація на захід є обов’язковою. Тільки зареєстровані учасники отримають посилання на трансляцію.
Захід буде особливо корисним для:
Підприємців, власників та керівників українського бізнесу, інвесторів, фахівців у сфері міжнародної торгівлі та економічної інтеграції та всіх, хто цікавиться бізнес-можливостями в Норвегії та з Норвегією.
Теми заходу:
- Статус норвезько-української співпраці сьогодні (in English)
- Потреби норвезького ринку, які можуть задовольнити українські компанії (in English)
- Особливості та обмеження при виході на ринок Норвегії
- Фінансові інструменти підтримки експорту від Експортно-кредитного агентства
- Досвід компанії Kasandra: Успішний вихід на ринок Норвегії
- Інструменти підтримки від BDO у міжнародній експансії українського бізнесу
Спікери:
Чартан Твейтнес, виконавчий директор Норвезько-Української Торгової ПалатиВіра Савченко, СЕО BDO в Україні, член Правління Комітету з Відновлення України при Європейській Бізнес Асоціації
Оксана Гайдучок, перший секретар з економічних питань посольства України в Норвегії
Андреас Траньой, проєктний мереджер Норвезько-Української Торгової Палати
Анастасія Антонюк, проєктна менеджерка Норвезько-Української Торгової Палати
Денис Гарасюта, Фахівець з питань розвитку малого та середнього бізнесу в ЕКА
Ірина Ілик, співзасновниця компанії Kasandra
Контактні особи:
Ольга Корнійченко, Директор з міжнародних комунікацій BDO в Україні+380 95 724 45 05 / okorniichenko@bdo.ua
Анастасія Антонюк, Проєктна менеджерка Норвезько-Української Торговлї Палати
+47 984 10 602 / anastasiia.antonyk@nucc.no
Організатори:
BDO в Україні є частиною мережі BDO, однієї з найбільших міжнародних аудиторських та консалтингових компаній, і займається професійною діяльністю на ринку України з 1997 року. Нині BDO в Україні є одним з лідерів на ринку країни та надає широкий спектр послуг, зокрема аудит, бухгалтерський аутсорсинг, податкове консультування, оцінку (включно з оцінкою збитків від війни), корпоративні фінанси, бізнес- та ІТ-консалтинг, кібербезпеку, навчання тощо. Компанія продовжує працювати і створювати нові робочі місця для українських фахівців. Клієнтами BDO є компанії практично зі всіх секторів економіки, як приватні, так і державні, а також неурядові організації. Компанія бере активну участь в ініціативах з відновлення України. Зокрема, BDO в Україні є офіційним партнером фандрайзингової платформи UNITED24, а СЕО компанії є Членом правління Комітету з відновлення України при Європейській Бізнес Асоціації.Норвезько-українська торговельна палата (NUCC) є неприбутковою, неурядовою організацією, створеною для підтримки норвезьких та українських компаній. Вона працює над стимулюванням комерційної співпраці, зміцненням відносин та обміном інформацією і досвідом між Норвегією та Україною. Окрім цього, NUCC організовує бізнес-форуми, семінари та інші заходи, спрямовані на розвиток двосторонніх економічних відносин та підтримку підприємців обох країн.