Онлайн-тренінг «Agile і Scrum: простими словами про складне»

Онлайн-тренінг «Agile і Scrum: простими словами про складне»

Тренінг
За запитом

ONLINEВся Україна , Україна
placeBDO.LiveSite.GetDirectionsBDO.LiveSite.EventDetails.RegisterBDO.LiveSite.EventDetails.AddToCalendar

 

Agile, Scrum, Kanban - ці терміни набирають популярність з року в рік. Так як гнучкі методології управління проектами поступово проникають в усі сфери, доводячи свою ефективність. І це не дивно, адже за ним можна ефективно працювати в будь-якій галузі, а не тільки в IT. Хочете розуміти в чому суть кожної з них і успішно використовувати в своїй компанії?

Agile є основою для організації ефективного робочого процесу команди, що забезпечує досягнення результатів. Завдяки своїм принципам цей метод, започаткований в ІТ, вже захопив усі сфери діяльності. Адже завдяки адаптивності, взаємодії самоорганізованих команд та оперативному реагуванню на мінливі умови сучасного середовища, що пропагує Аgile, компанії мають можливість сформувати свою особливу філософію та стиль.

Цей тренінг для вас, якщо ви:

  • менеджер середньої ланки, без профільного ІТ освіти
  • працюєте в зонах швидких і динамічних змін,
  • пов'язані з ІТ галуззю, будучи кінцевим споживачем і/або замовником ІТ послуг
  • хочете дізнатися як це працює

 

Тренер: Олег Лукутін – Scrum Master, PSM I, PSM II, PSPO I, Certified LeSS Practitioner. Тренер з Agile. Досвід роботи в DevOps на посаді керівника лабораторії RD DevOps.

Досвід роботи з різними командами і проектами - від маленької домашньої мережі на сто абонентів і власною командою з п'яти чоловік до корпорації національного оператора і 28 розподілених крос-функціональних команд по всій Україні в компанії чисельністю більше 3000 співробітників.

 

Будуть питання — телефонуйте/пишіть +38095 310 17 82 (WhatsApp, Viber) або academy@bdo.ua