Тренінг «МСФЗ (IFRS) 9 — Фінансові інструменти: класифікація, визнання, оцінка»

Тренінг «МСФЗ (IFRS) 9 — Фінансові інструменти: класифікація, визнання, оцінка»

Тренінг
За запитом

Місце та формат проведення обговорюється індивідуальноУкраїна

 

Облік фінансових інструментів по IFRS 9 — це одна з найскладніших сфер застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), так як правильне застосування вимог стандарту вимагає відповідних структурованих знань і навичок.

Стандарт IFRS 9 «Фінансові інструменти» дозволяє встановити принципи підготовки та подання фінансової звітності в частині фінансових активів і фінансових зобов'язань, яка представила б користувачам фінансової звітності доречну та корисну інформацію, яка дозволить їм оцінити суми, терміни і невизначеність майбутніх грошових потоків підприємства.

Учасники тренінгу отримають системне розуміння основних вимог Стандарту в сфері класифікації, первісного визнання та подальшої оцінки фінансових інструментів, яке в подальшому допоможе їм самостійно розбиратися в нюансах Стандарту IFRS 9. Крім цього, на тренінгу будуть розглянуті питання, які стосуються фінансування пов'язаних сторін.

 

Під час тренінгу ми поговоримо про:

  • Сфери застосування IFRS 9 і виключення

  • Класифікації боргових та дольових фінансових активів

  • Розгляд SPPI тесту і бізнес-моделі

  • Поняття похідного фінансового інструменту та вбудованого похідного фінансового інструменту

  • Модифікації договірних умов та зміну оцінки майбутніх грошових потоків

  • Внутрішньогрупові кредити

 

Тренінг буде корисний для бухгалтерів, фінансових аналітиків, керівників фінансових відділів та аудиторів.

Тренер: Федір Ушаков - фахівець в сфері МСФЗ і аудиту з досвідом роботи більше 10 років. Останнім часом зосереджений над завданнями по перевірці впровадження великими компаніями IFRS 15 Дохід від договорів з клієнтами, IFRS 9 Фінансові інструменти та IFRS 16 Оренда для цілей виконання завдань із аудиту. Має сертифікати АССА DipIFR (Rus.) і СІРА (Європейська асоціація сертифікованих бухгалтерів). Практикуючий аудитор з сертифікатом АПУ (Аудиторською Палати України) серії А, Член Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України.

 

Пройшовши даний тренінг, ви зможете:

  • в найкоротші терміни усунути прогалини в знаннях і відточити навички практичного застосування МСФЗ 9 для більш якісної підготовки фінансової звітності;
  • застосовувати професійне судження для аналізу конкретних облікових ситуацій;
  • систематизувати знання щодо вимог до підготовки і застосування стандарту IFRS 9, контролювати і оптимізувати процес впровадження IFRS 9 для своєї організації.

 

Вартість тренінгу - уточнюйте.

Дата - за запитом

Місце та формат проведення обговорюється індивідуально

 

Будуть питання - телефонуйте / пишіть +38 044 393 26 87 (WhatsApp, Viber) або academy@bdo.ua