6 способів, за допомогою яких хмарне середовище забезпечує кращі результати для бізнесу

Відповідно до огляду Digital Transformation Survey 2021 45% організацій середнього ринку переносять більшу частину операцій в хмарне середовище або переходять на хмарні технології. 

Майже всі ці організації планують зберегти або збільшити витрати в цифровій сфері в 2021 році. Хмарне середовище забезпечує високу рентабельність інвестицій завдяки моделі самообслуговування на вимогу і широкому віддаленому мережевому доступу.

У попередніх оглядах ми коротко описали, чому хмарне середовище є більш безпечним, і надали контрольний список, щоб переконатися, що ви отримуєте максимальну віддачу від хмарних сервісів.

Тепер ми хочемо виділити 6 причин, за якими хмарне середовище допомагає прискорити результати бізнесу. Усі глобальні постачальники хмарних послуг забезпечують інновації в хмарних технологіях. Щоб використовувати ці нововведення і досягти результатів для бізнесу ми хочемо виділити ці 6 причин.

Якщо ви все ще не впевнені в тому, що переміщення даних з локального середовища в хмарне є кращим рішенням, ось 6 причин, чому хмарне середовище дозволяє поліпшити результати бізнесу.

1. Функціонально нескінченні ресурси

Публічна хмара — це надзвичайно потужний інструмент. Такі гіганти, як Amazon, Microsoft і Salesforce, володіють можливостями, про які більшість IТ-адміністраторів можуть тільки мріяти. Для багатьох це здається нескінченним. Коли закінчуються ресурси локальної системи, доводиться чекати надходження додаткових ресурсів і оплачувати нове обладнання як капітальні витрати. У хмарі ви платите за те, що використовуєте. Завдяки автоматичному масштабуванню розгортання зростає відповідно до потреб.

2. Візуалізація даних

Хмара надає швидкий і легкий доступ до даних організації, дозволяючи переглядати віртуальну інфраструктуру, до якої можна отримати віддалений доступ з будь-якого місця. Power BI — це частина візуалізації даних хмарної платформи Microsoft — Azure, яка може бути об'єднана з даними про витрати, щоб наочно проілюструвати використання і витрати в хмарі. Створення віртуального середовища дозволяє бачити більш широкий пул ресурсів, наявних у компанії, а також додавати і видаляти їх безпосередньо з нього.

3. Тегування метаданих

Служби IТ часто зазнають труднощів з виділенням ресурсів для підтримання нових ініціатив після того, як ресурси на певний рік вже були виділені. Використовуючи можливості тегування метаданих у хмарі, організація може скоротити потребу в додатковому персоналі. Тегування метаданих дозволяє розподіляти ресурси на різні напрями діяльності за допомогою середовища, заснованого на системі правил за допомогою прикріплення метаметок до кожної служби.

4. Мікросервіси

Хмара забезпечує чудову швидкість, гнучкість і можливість швидкого вибору ресурсу шляхом використання нової архітектури. Мікросервіси — це додаток слабо пов'язаних сервісів, які є дрібноструктурними, легкими і організовані за модульним принципом. Їх можна використовувати для віртуалізації сховищ і для активації інфраструктури у вигляді коду.

5. Швидке розгортання

До хмарних сервісів можна отримати доступ практично миттєво з будь-якого місця, підключившись до Інтернету. Однією з великих можливостей хмари є його гнучкість. Більше не потрібно чекати технічних засобів. Якщо закінчаться ресурси, можете миттєво отримати їх через вебпортал постачальника. Швидкість — це назва гри.

6. Доступ до нових функцій

Ви коли-небудь хотіли дослідити квантові обчислення, блокчейн або інтернет речей? Хмарні сервіси додали всі види нових технологій в каталог послуг, який постійно розширюється, доступ до яких можна отримати одним натисканням кнопки. Завдяки цим новим послугам і моделі оплати за фактом споживання, нині, як ніколи раніше, можливо впровадити нові, захопливі, інноваційні технології в будь-якому середовищі.

Щоб прискорити результати бізнесу, наступним кроком на шляху буде оцінка поточних бізнес-потреб, і ми зможемо узгодити рішення, які допоможуть їх досягти.

ОЦІНКА ПРИСКОРЕННЯ ХМАРНИХ РІШЕНЬ
На якому етапі своєї хмарної подорожі ви знаходитесь і як ми допоможемо прискорити наступні кроки?

БЕЗКОШТОВНА ОЦІНКА ПРИСКОРЕННЯ ХМАРНИХ РІШЕНЬ 

 

Джерело BDO Digital