BDO публікує IFRB 2023/04 IASB поправки до МСБО 12 — Міжнародної податкової реформи — Типові правила другого компоненту

BDO опублікувала IFRB 2023/04 IASB оприлюднила поправки до МСБО 12 — Міжнародної податкової реформи — Типові правила другого компоненту.

Рада з МСФЗ нещодавно опублікувала Міжнародну Податкову Реформу — Типові правила другого компоненту (Поправки до МСБО 12). Ці поправки випущені через занепокоєння зацікавлених сторін щодо невизначеності в обліку відстрочених податків, яка виникла внаслідок впровадження правил ОЕСР, розроблених на основі типових правил другого компоненту.

Поправки запроваджують тимчасовий обов'язковий виняток для обліку відстрочених податків, що виникають внаслідок юрисдикційного впровадження типових правил другого компоненту. Поправки також передбачають цільові вимоги до розкриття інформації, щоб допомогти інвесторам краще зрозуміти ризики компанії щодо податку на прибуток, пов'язані з реформою, особливо до моменту впровадження та набуття чинності відповідного законодавства. Поправки набувають чинності негайно та ретроспективно.

У бюлетені BDO IFR 2023/04 підсумовано вплив поправок. Для випадків, коли до МСФЗ застосовуються вимоги юрисдикційного схвалення, у бюлетені також представлено погляд BDO на облік відстрочених податків для ситуацій, коли законодавство другого компоненту було прийнято або фактично прийнято до того, як поправки були схвалені у відповідних юрисдикціях.

 

Джерело: BDO Global