Microsoft Inspire 2023: основні висновки

Ось п'ять основних висновків з події Microsoft Inspire 2023:
1. Безпека залишається головним пріоритетом для Microsoft

Зі зростанням частоти та складності кібератак безпека стала головним пріоритетом для компаній всіх розмірів. На конференції Inspire 2023 корпорація Microsoft продемонструвала постійну зосередженість на безпеці, анонсувавши кілька нових функцій з безпеки для продуктів, зокрема нові інструменти, які допоможуть компаніям захищати дані, виявляти та реагувати на загрози безпеки.

2. Штучний інтелект стимулює інновації у всіх продуктах Microsoft

Штучний інтелект (ШІ) трансформує те, як ми працюємо і взаємодіємо з технологіями, і Майкрософт є передовою компанією в процесі цієї трансформації. На Inspire 2023 Microsoft представила кілька нових інструментів і послуг на основі ШІ, зокрема нову мовну модель, яка може розуміти декілька мов одночасно, а також нову платформу обслуговування клієнтів на основі штучного інтелекту. 

3. Microsoft подвоює зусилля у сфері хмарних послуг

Протягом останніх кількох років Microsoft інвестує значні кошти в розвиток хмарних сервісів, і подія Inspire цього року показала, що компанія не планує сповільнювати темп. Сатья Наделла (англ. Satya Nadella), генеральний директор Microsoft, оголосив, що компанія зобов'язується стати вуглецево-негативною до 2030 року, і що вона продовжить розширювати центри обробки даних у країнах світу для підтримки зростаючих хмарних сервісів.

4. Комплаєнс набуває все більшого значення 

Зі  зростанням кількості нормативно-правових актів і вимог комплаєнс стає ключовим питанням для компаній всіх розмірів. На конференції Inspire 2023 корпорація Майкрософт анонсувала кілька нових функцій відповідності для своїх продуктів, зокрема нові інструменти, які допоможуть компаніям відповідати нормативним вимогам і керувати їхнім станом відповідності.

5. Співпраця є ключовим фактором 

Співпраця має важливе значення для ефективного забезпечення безпеки, і корпорація Майкрософт робить співпрацю між командами та організаціями простішою, ніж будь-коли. На конференції Inspire 2023 Microsoft анонсувала кілька нових функцій для Microsoft Teams, зокрема нові інтеграції зі сторонніми застосунками і можливість створювати власні додатки в Teams. Як партнер Microsoft App Innovation Solution Partners, BDO рада допомогти клієнтам скористатися цими новими можливостями співпраці, для поліпшення діяльності та ефективнішої взаємодії з командами та партнерами. 
 
Загалом, Microsoft Inspire 2023 була захоплюючою подією, яка продемонструвала постійну прихильність Microsoft до інновацій, співпраці та безпеки. З фокусом на хмарні сервіси, штучний інтелект та співпрацю, Microsoft має всі можливості для того, щоб і надалі залишатися лідером галузі в найближчі роки.

Джерело: BDO Digital