BDO оголошує фінансові результати 2020 року:

завдяки збалансованому зростанню глобальний дохід перевищує $10 млрд

BDO оголошує фінансові результати 2020 року: завдяки збалансованому зростанню глобальний дохід перев

BDO оголошує фінансові результати 2020 року: завдяки збалансованому зростанню глобальний дохід перев

  • 7,8%* збільшення глобальних доходів до 10,3 млрд дол. США порівняно з 9,6 млрд дол. США у 2019 р., що відображає високий попит з боку клієнтів на експертні знання BDO під час пандемії.
  • Не зважаючи на пандемію кількість співробітників збільшилася: 91 054 співробітника мережі BDO об'єднують перспективні технології з дійсним інтелектом для створення більш інтелектуального робочого середовища в 1658 офісах.
  • У 2020 році заявлена ​​мета BDO під назвою WHY була як ніколи важлива. Вона формує культуру співробітників компанії, допомагає нашим людям, нашим клієнтам і нашим громадам.

 

 

Результати діяльності BDO в 2020 році свідчать про сміливі рішення і інвестиції, які були зроблені за останні роки, забезпечуючи організацію глобальною інфраструктурою і цифровими рішеннями, які створюють довгострокову цінність для клієнтів.


 

БРЮССЕЛЬ, 26 листопада 2020 року: BDO оголошує про сукупний дохід у розмірі 10,3 млрд доларів США / 9,2 млрд євро за фінансовий рік, який закінчився 30 вересня 2020 року, що являє собою зростання на 7,8% в річному обчисленні за постійним валютним курсом (+7,5% у євро; +6,7% у доларах США).

* Включно з ексклюзивними альянсами BDO

У 2020 році BDO має 1658  офісів у 167 країнах і територіях у всьому світі, і зростання спостерігається у всіх регіонах. Найбільше зростання доходу (7,7%) спостерігалося в Америці, тоді як у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) доходи зросли на 6,2% і в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні на 4,1%. Регіони EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) і Азіатсько-Тихоокеанський регіон забезпечують 34,7% і 12,1% доходів відповідно, а Американський континент є найбільшим регіоном організації — 53,2%.

Аудит і супутні аудиторські послуги залишаються найбільшою лінією сервісу BDO, на яку припадає 42% доходів, проте дохід від послуг податкового консультування збільшився за останній рік і нині він становить 21,6% від сукупних надходжень. Доходи від консультаційних та бізнес-послуг, а також бухгалтерського аутсорсингу аналогічні 2019 року і становлять 21,1% і 15,3% відповідно.

Кіт Фарлінгер, СЕО BDO Global, зазначає: "2020 рік був виключно складним роком, але завдяки швидкому і творчому підходу наших співробітників BDO швидко відреагувала на нове бізнес-середовище. Подальше зростання нашої глобальної організації зводиться до того, що наші фірми приймають сміливі рішення, щоб допомогти своїм співробітникам, клієнтам і суспільству". Разом вони втілили в собі наше WHY — Людей, які допомагають людям здійснити їхні мрії, — і в результаті наш бізнес залишається стійким і сильним".
 

Переосмислення як перехід до нової реальності:

Переосмислити, щоб досягти успіху

BDO, як і всім компаніям, довелося переосмислити нашу бізнес-модель, дозволивши фірмам реагувати на спільні виклики й створювати нові способи взаємодії з клієнтами та одне з одним. Кінцева мета завжди полягає в тому, щоб допомогти нашим клієнтам досягти успіху.

Глобальна концепція BDO Rethink була запущена у всьому світі протягом декількох тижнів після початку пандемії. Призначена для надання допомоги бізнесу в переоцінці майбутнього, наша триступенева модель визначає ключові питання і можливості, які необхідно враховувати клієнтам на кожному етапі. Вона виявилася неоціненною, допомагаючи бізнес-лідерам провести переоцінку стратегії і бізнес-пріоритетів.

Переосмислення сервісної пропозиції

Наші клієнти очікують бездоганного комплексного обслуговування, глибокої галузевої експертизи і непохитної уваги до якості. Вони залишаються в центрі уваги BDO протягом усього 2020 року. Крім того, ми продовжуємо розвивати спектр послуг, щоб надавати нові рішення, які допомагають нашим клієнтам процвітати в новій реальності. До них відносяться хмарний облік, штучний інтелект, машинне навчання, інструменти прогностичного аналізу і діагностики, оподаткування цифрової економіки і безпілотні технології.

Протягом 2020 року BDO продовжила інвестувати в нові придбання, що мають вирішальне значення для ринку, кожне з яких покликане доповнити асортимент наших послуг у різних галузях.

Європа, Близький Схід і Африка: Після інтеграції в 2018 році офісів Grant Thornton в Кейптауні, Йоганнесбурзі та Порт-Елізабет, в 2020 році BDO в ПАР розширила свою діяльність, поглинувши цілий підрозділ офісу Grant Thornton в Дурбані і придбавши сильну команду з 40 фахівців у сфері фінансових послуг. У Чеській Республіці Moore Stephens об'єднався з BDO, внаслідок чого остання створила окрему юридичну фірму.

Північна і Південна Америка: компанія ACM, фахівці у сфері нових фінансових консультацій і аналізу даних, приєдналися до BDO в США. Lixar — компанія, що пропонує рішення у сфері штучного інтелекту і аналізу даних, об'єдналася з BDO в Канаді.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон: DBW Group — невелика компанія, яка спеціалізується у сфері бізнес-послуг і фінансового планування, приєдналася до фірми BDO в Австралії.

Переосмислення інновацій

Пандемія прискорила діджиталізацію. На початку кризи BDO продемонструвала, що в нас є досвід і можливості для негайного переходу на нові методи роботи.

Точно так же BDO послідовно прагнула вдосконалити цифровий досвід наших стейкхолдерів і розширити наші можливості з аналізу даних.

І в останні місяці наші клієнти активно шукали альтернативні способи підтримки безперервності бізнесу, зниження витрат і підвищення ефективності. Остання версія інструменту аудиту BDO — APT Next Gen, продовжує пропонувати клієнтам процеси і методики з використанням цифрових технологій, заснованих на провідних технологіях. Такі платформи, пов'язані з глобальним порталом, продовжують підвищувати ефективність і оптимізувати обмін інформацією.

Переосмислення можливостей людей

BDO залишається бізнесом, орієнтованим на людей, який поєднує обізнаність у цифрових технологіях з істинним розумінням клієнтів. Понад 90 000 наших співробітників швидко адаптувалися і продовжують підтримувати зв'язок, співпрацювати і підтримувати наших клієнтів у всьому світі.

Гнучкість і клієнтоорієнтованість залишаються ключовими факторами, і в BDO ми не цінуємо важливість людського капіталу й постійну потребу в залученні талантів з новим набором навичок. Нині ми формуємо покоління активних консультантів майбутнього: молоді таланти з різним досвідом і знаннями. Фахівці BDO у всьому світі трансформують підхід до обслуговування клієнтів, оскільки вони можуть використовувати орієнтовані на майбутнє технології і застосовувати ідеї із цифровим мисленням.

Сила мети

Як цілеспрямована організація, ми прагнемо більшого. Наше WHY є нашою основною причиною існування, і воно визначає те, з ким ми працюємо і як ми підтримуємо наших колег і наші спільноти. Це також відображається в постійному збільшенні чисельності персоналу навіть у цей важкий рік.

Підсумовуючи, Кіт Фарлінгер зазначає: "Життєво важливо, щоб наша культура і наші співробітники залишалися в перших рядах бізнесу — особливо в моменти невизначеності. У міру того як ми продовжуємо орієнтуватися в новій реальності, я пишаюся тим, як наші фірми BDO відреагували на численні виклики, що постали внаслідок глобальної пандемії, і як вони використовували чітко визначену структуру нашої індивідуальної філософії управління BDO Rethink, щоб направляти наших співробітників і наших клієнтів, допомагаючи їм досягти успіху в новій реальності".