BDO оголошує фінансові результати за 2021 рік.

Внаслідок стійкого зростання глобальний дохід досягає понад 11 млрд $

Свідомі інвестиції, що дають можливість клієнтам BDO досягти успіху в економічному відродженні в наступному році, сприяли збалансованому зростанню BDO за всіма напрямками; за такої умови завдяки значному зростанню кількості персоналу на 6,8%, глобальні доходи досягли 11,8 мільярдів доларів США.

  • Зростання глобального доходу на 10,8%* до 11,8 мільярдів доларів США проти 10,3 мільярда доларів США у 2020 році, відображає високий попит клієнтів на досвід BDO у мінливому бізнес-ландшафті. *при постійних валютних курсах
  • Чітка спрямованість BDO на якості аудиту, інноваціях, трансформації, технологіях і сталому розвитку допомогла як фірмам BDO, так і їхнім клієнтам легко адаптуватися до нового майбутнього.
  • Кількість персоналу значно зросла з помітним зсувом убік нових профілів. 97 292 професіонала BDO поєднують технології, орієнтовані на майбутнє та чітке розуміння щодо створення ефективніших умов роботи в 1728 офісах.
  • Заявлена мета BDO, наше ЧОМУ, довела свою значущість. Це основний елемент нашої культури, який визначає, з ким ми працюємо і як ми підтримуємо наших колег, клієнтів й спільноти. Це відображається у всьому, що ми робимо.. 
Незважаючи на постійну невизначеність ринкових умов та вплив кризи у галузі охорони здоров’я, результати діяльності BDO у 2021 році демонструють, що гнучкі рішення і зроблені технологічні інвестиції забезпечили організацію глобальною інфраструктурою й цифровими рішеннями, що здатні забезпечити довгострокову цінність для наших клієнтів.

БРЮССЕЛЬ, 13 грудня 2021 року: BDO оголошує загальний сукупний дохід від гонорарів* у розмірі 11,8 мільярдів доларів США/9,8 мільярда євро за рік, що закінчився 30 вересня 2021 року, що є зростанням на 10,8% у річному обчисленні при постійних валютних курсах (+14,8% в доларах США, +7% в євро)

*включно з ексклюзивними альянсами BDO

BDO має 1728 офісів у 167 країнах і територіях по всьому світу, і зростання є послідовним у всіх регіонах.  У регіоні EMEA дохід збільшився на 17,4%, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – на 16,9%, а в Америці – на +12,6%. Регіони EMEA і Азіатсько-Тихоокеанського регіон приносять 35% та 12% до глобальних доходів, відповідно, а Америка є найбільшим регіоном організації (з 53%).

Аудит і надання впевненості продовжують залишатися найбільшою лінією послуг BDO, на яку припадає 42% доходів. Податкові й консультаційні послуги додають по 21,5%, а бізнес-послуги та аутсорсинг – 15%.

За останні два роки ми спостерігаємо найбільше зрушення у світі бізнесу з часів промислової революції.  Пандемія змусила нас думати та працювати по-іншому.  Постійна готовність BDO інвестувати в передові технології дозволила нам бути поряд з новими потребами наших клієнтів і негайно реагувати, надаючи інструменти, які допоможуть їм досягти успішної цифрової трансформації та стати сучасною організацією майбутнього.  Наші фірми тепер як ніколи пов’язані між собою, діляться ресурсами для підтримки наших клієнтів і прагнуть спільно розвивати бізнес.

Кіт Фарлінгер, Глобальний генеральний директор, сказав: «Я надзвичайно пишаюся тим, як наша організація та наші співробітники завдяки невпинній гнучкості та командній роботі змінили всю нашу операційну модель, аби по-новому визначити майбутнє нашої діяльності.  Водночас наші фірми продовжували працювати цілеспрямовано, допомагаючи своїм кадрам, клієнтам та їхнім громадам.  Наше ЧОМУ Люди, які допомагають людям досягти їхніх мрій – ніколи не було так доречним».

Майбутнє зараз - Розвиток бізнесу разом

Світ бізнесу повністю змінився. ІТ-технології перебувають в епіцентрі нашого існування. Криза продемонструвала, що ми можемо працювати віддалено без проблем, що гібридна робота є дійсною альтернативою і що ми можемо отримати доступ до кваліфікованих кадрів будь-де.  Ми готові до сучасної організації майбутнього.  Фірми BDO як ніколи пов’язані між собою, діляться ресурсами, спільно підтримують наших клієнтів і прагнуть спільного розвитку бізнесу.

Чітка ціннісна пропозиція

Наші клієнти відчули швидкі та кардинальні зміни.  Через зміну бізнес-ландшафту вони очікують безперебійного обслуговування між країнами, глибокого галузевого досвіду і непохитної уваги до якості. Все це залишалося в центрі уваги BDO протягом 2021 року. Завдяки нашому підходу “digital first” ми продовжуємо впроваджувати інновації й розширювати спектр наших послуг, щоб надати нові рішення з ширшою та орієнтованою на майбутнє перспективою. Сюди входять новий набір послуг сталого розвитку, трансформація хмари, інструменти прогнозної аналітики і діагностики, штучний інтелект у професійних послугах тощо.

Протягом 2021 року BDO інвестувала у критично важливі для ринку придбання, зосередившись на вузькоспеціалізованих консультаціях, цифровізації та постачальниках технологічних послуг.

EMEA:

“ProExC”, консультаційна організація з питань продуктивності, приєдналася до BDO в Нідерландах, а цифрова компанія “BMP Progelink” приєдналася до BDO у Франції.  BDO в Бельгії здійснила два придбання, обидва з аудиторськими фірмами. “CFI” Угорщина об'єднала зусилля з BDO в Угорщині, ставши таким чином найбільшим постачальником послуг M&A в країні. “RSM” Фінляндія об'єднала зусилля з BDO у Фінляндії, разом ставши сильним гравцем на фінському ринку.

Північна та Південна Америка: BDO в США вітає MBAF, провідну аудиторську та консалтингову фірму у Флориді, а також DemandGen International, організацію цифрових консультаційних послуг та рішень. “Simplicity” – компанія, що надає технологічні послуги, і “DVP Capital” – інвестиційний банк середнього рівня та команда фінансових консультантів, об’єдналися з BDO в Канаді.

Цього року зростання нашого Азіатсько-Тихоокеанського регіону відбувалося лише за рахунок органічного зростання.

До того ж у 2021 році фірми BDO зафіксували найбільшу за всю історію кількість нових партнерів і персоналу (+6,8%), багато з яких мають кваліфікацію в галузі сталого розвитку та консультування в сфері цифрових технологій або мають досвід у галузі STEM (наука, технології, інженерія й математика).

Фокус на якості аудиту

2021 рік також був періодом, який характеризувався зміною нормативних стандартів і вимог.  BDO залишається відданою зміцненню нашої культури якості, що дозволяє нашим фірмам надавати високоякісні послуги. У межах постійної місії BDO щодо забезпечення якості в організації, були призначені регіональні директори з якості для кожного з регіонів Північної і Південної Америки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону та EMEA. Вони зосереджені на створенні, зміцненні й підтримці високого рівня якості і послідовності у дотриманні та практиці.

Клієнтський цифровий досвід

Завдяки постійному зосередженню на покращенні цифрового досвіду клієнтів, BDO продовжує інвестувати в інновації і технології.

Вступивши у стратегічне партнерство з Microsoft, BDO сприятиме цифровій трансформації та допоможе розширити співпрацю й підвищити продуктивність професіоналів BDO.  BDO наближається до єдиної глобальної цифрової платформи з гнучкою структурою обслуговування, яка забезпечує своєчасний доступ до високоякісних і безпечних ІТ-послуг, стандартів, інструментів та технологій в масштабах організації.

Продукти і послуги Microsoft часто є найбільшими інвестиціями в технології, здійсненими багатьма фірмами BDO. Таким чином, BDO ставить досвід користувачів у центр усіх наших ІТ-систем й інфраструктури. BDO надає структурований підхід до використання хмари як інноваційної та сталої платформи, а також надає пріоритет аналізу даних, штучному інтелекту й безпеці даних для керування та захисту наших даних і конфіденційності наших клієнтів. Стратегічне партнерство також дозволить нашим консультантам пропонувати своїм клієнтам найкращі технологічні рішення Microsoft.

Підключений до хмари, керований аналізом і сумісний цифровий набір аудиту BDO підтримує інтелектуальні процеси та забезпечує безперервність бізнесу, одночасно знижуючи витрати й підвищуючи ефективність. Завдяки з’єднанню з нашим глобальним порталом обмін інформацією покращується в безпечний спосіб.

Нарешті, в BDO ми віримо, що найкращі ідеї для вирішення критичних проблем можуть надходити будь-кому і будь-де. Впроваджуючи успішну програму внутрішнього фінансування і "бізнес-інкубаторів", BDO збирає та розвиває екзотичні ідеї й перетворює їх у надійні бізнес-кейси, крокуючи від пілотного тестування до широкомасштабного впровадження. Перші кращі в своєму класі інновації незабаром будуть запущені як конкретні рішення на користь наших клієнтів і персоналу.

Наша програма сталого розвитку

У попередні роки більшість наших фірм зробили серйозні незалежні кроки до стійкості. Проте зростання ризиків і занепокоєння призвели до появи глобального руху за сталість. Відповідь BDO. На початку 2021 року була запущена стратегія сталого розвитку для всіх фірм – як на внутрішньому, так і на зовнішньому рівні. Її мета – надихати, навчати і керувати нестримним рухом за стійку бізнес-практику на наших ринках та в нашій організації.  BDO інвестувала в нові таланти, які володіють спеціальним набором навичок у сфері сталого розвитку. Наші пропозиції щодо сталого розвитку допомагають нашим клієнтам у процесі їхньої трансформації, аби вони були готові до сталого майбутнього і створювали довгострокову конкурентну перевагу.

Наші зобов'язання нульового споживання (Net zero)

Попит на прозорість і відповідальність у питаннях охорони навколишнього середовища, соціальної сфери та управління (ESG) вимагає ефективного реагування.

Наша організація, як частина Альянсу постачальників фінансових послуг "Net Zero" , взяла на себе зобов’язання підтримувати ціль глобальних нульових викидів парникових газів до 2050 року або раніше, відповідно до прагнення обмежити глобальне підвищення температури на 1,5°C вище доіндустріального рівня.

Задля досягненні цієї важливої мети, ми створили Консультативну раду "Net Zero", яка використовуватиме значний досвід у цій галузі, наявний у наших фірмах, для створення надійної стратегії досягнення нульових викидів в майбутньому.

Талановиті кадри будь-де

BDO залишається організацією, основним ресурсом якої є кадри, безперешкодно поєднуючи цифрову обізнаність із справжнім розумінням клієнтів.  Ми створюємо покоління проактивних консультантів майбутнього, залучаючи співробітників з різними навичками і досвідом.  Тому розвиток та використання навичок кадрів залишатиметься пріоритетом.  Завтрашня організація буде зовсім іншою, ніж сьогоднішня.  Вона буде більш гнучкою.  Пандемія продемонструвала, що дистанційна робота і співпраця можливі та корисні, створюючи нові можливості для наших фірм для спільної роботи на користь наших клієнтів. Аутсорсинг, гнучкі ресурси і створення команд експертів (з використанням людей з усього світу) також забезпечують більшу різноманітність кадрового складу та додану вартість.

Сила наміру

Як цільова організація, ми працюємо краще.  Наше ЧОМУ – Люди, які допомагають людям досягати їхніх мрій, визначає, з ким ми працюємо і як підтримуємо наших колег, клієнтів та нашу спільноту. Це відображається у всьому, що ми робимо.

Кіт Фарлінгер робить висновок: «Ми знаходимося на перетині людей і цілей.  Дуже важливо, щоб наша культура і наші кадри залишалися на передньому краї нашого бізнесу. Наші кадри продовжуватимуть розвиватися, щоб адаптуватися до мінливого глобального ділового середовища, охоплюючи нові технології, нові способи роботи, нові навички та нові таланти.  Високопродуктивні команди професіоналів BDO в будь-якій точці світу, будуть використовувати багатство цього різноманіття й гнучкості задля досягнення успіху в нашій організації. Наша мета залишиться нашою силою, а наші люди й надалі залишатимуться нашим найбільшим надбанням».

 

Джерело BDO Global