BDO оголошує фінансові результати за 2022 рік

BDO оголошує фінансові результати за 2022 рік

Високий рівень світової економічна активність за останні півтора рокупризвів до різкого зростання попиту на глобальні послуги BDO у більшості бізнес-напрямків і галузей. Інвестиції BDO у ключові кадри, послуги та технології забезпечили основу для зростання, розвитку наших співробітників і надання сталих рішень, орієнтованих на клієнта.

БРЮССЕЛЬ, 12 грудня 2022 року: BDO оголошує загальний сукупний дохід від надання послуг* у розмірі 12,8 мільярдів доларів США/11,8 мільярда євро за рік, що закінчився 30 вересня 2022 року, що є зростанням на 12,1% у річному обчисленні при постійних валютних курсах (+20% в доларах США, +8.76% в євро).

*включно з ексклюзивними альянсами BDO

Регіон Північної, Центральної та Південної Америки продемонстрував найбільше зростання, показавши значний приріст доходу на +14,5%. BDO в США повідомила про зростання доходів майже на 25%. В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні більшість наших ринків працювали дуже добре. Через тривалі проблеми, пов’язані з кризою охорони здоров’я та наступними обмеженнями, у Китаї тимчасово сповільнилося зростання. У регіоні EMEA, і особливо в Європі, на зростання вплинули поточні геополітичні проблеми та конфлікти. Ми відчуваємо стабільне та міцне зростання на ринках Великобританії та Німеччини, і ми раді бачити, що наш стратегічний підхід сприяв підвищенню довіри до бренду та зростання на інших ринках, зокрема Франції, Норвегії та Ізраїлю. 

Захист і зміцнення

Нині ми живемо у світі, що керується даними, і тепер ми стикаємося з дефіцитом ресурсів. Ця зміна спонукала нас думати та працювати по-іншому. Зобов’язання BDO інвестувати в передові технології, цифрову трансформацію та нові послуги дозволило нам стати лідером ринку у світі можливостей. Нині наші компанії пов’язані як ніколи: ми ділимося ресурсами для підтримки клієнтів і прагнемо розвивати бізнес разом.

Коментуючи результати діяльності BDO у 2022 році, нещодавно призначений Глобальний Генеральний директор Пет Крамер сказав: «У світі, де домінують зміни, у якому ми працюємо, немає нічого важливішого ніж захист і зміцнення BDO. Ми важливі для наших клієнтів. Ми завжди прагнемо бути лідером у сфері якості та орієнтованих на клієнта рішень. Оскільки ми досягаємо нових віх глобального зростання, ми більше ніж будь-коли прагнемо інвестувати в наш бізнес і наших людей зі справжнім глобальним мисленням. BDO має міцну основу, на якій ми продовжуватимемо будувати та трансформуватись. Ми приймаємо зміни, які відбудуться, і ми продовжуватимемо інвестувати в якість, діджиталізацію, технології та таланти на благо клієнтів і співробітників».

Шлях трансформації BDO

Зміни, що відбуваються у світі, призводять до нових можливостей. Світ, що дедалі більше глобалізується, потребує все більш глобальних послуг у всіх бізнес-лініях і галузях. Щоб якнайкраще підтримувати клієнтів, ми продовжуватимемо будувати сильну та надійну організацію та зосередимося на низці справді глобальних стратегій, незамінних для підтримки клієнтів у їхніх власних шляхах трансформації. Ми зосередимося на аудиті, оподаткуванні та консалтингу, але, що не менш важливо, на ризиках і якості, технологіях, сталому розвитку, талантах і низці міжнародних сфер бізнесу.

Зрозуміла пропозиція цінності

BDO незмінно дотримується моделі комплексних послуг. Вона гарантує, що клієнти отримають найкращі можливі рішення за підтримки фахівців BDO, які продовжують підвищувати кваліфікацію та поглиблювати розуміння нашого бізнесу та ринків, на яких ми працюємо. Збереження достатнього розміру та масштабу нашої організації також гарантуватиме, що ми зможемо продовжувати інвестувати, що дозволяє нам бути лідером у сфері якості та зменшувати потенційні ризики.

Сила мети

Як цілеспрямована організація, ми працюємо краще. Наше ЧОМУ — Люди допомагають людям (People helping people) — визначає те, з ким ми працюємо та як ми підтримуємо колег, клієнтів і спільноти. Це відображається у всьому, що ми робимо.

Наша негайна реакція, коли почалася війна в Україні, є свідченням нашого ЧОМУ. Наші люди були нашим першочерговим пріоритетом. За кілька днів була створена глобальна група реагування на кризу, у якій волонтери цілодобово працюють, щоб доставити наших українських колег у безпечне місце. Було створено Глобальний фонд BDO за рахунок пожертв як фірм BDO, так і наших співробітників. Разом з багатьма транснаціональними організаціями BDO прийняла рішення припинити діяльність у росії та білорусі.

Після цих перших критичних тижнів компанія BDO в Україні змогла відновити роботу, оптимізувати діяльність і розпочати новий етап розвитку бізнесу, включно з тимчасовою моделлю nearshoring для роботи з фірмами BDO в регіоні.

Пет Крамер підсумовує: «Я надзвичайно пишаюся нашою організацією та нашими людьми, чия постійна відданість клієнтам забезпечила стабільне зростання цього року. У нас унікальна культура BDO і наше ЧОМУ має величезну силу. Впровадження культури є ключем для того, щоб бути найкращими — для наших людей, наших клієнтів і наших спільнот».