BDO в Україні публікує Хроніки BDO 2022 за півроку війни

BDO в Україні публікує Хроніки BDO 2022 за півроку війни

Ситуація в Україні показала, що світ є крихким і потребує єдності та партнерства, щоб протистояти глобальним викликам і забезпечувати цілі сталого розвитку. На міжнародній арені обговорюються питання про те, яким чином війна в Україні впливає на прогрес ESG-трансформації, який стався останніми роками. І з якими новими викликами зустрінуться компанії найближчим часом.

Ще донедавна в Україні питанню розвитку напряму ESG приділялась лише незначна увага. Дослідження авторитетних видань демонстрували, що мало хто з керівників бізнесів знає про цілі сталого розвитку. І лише одиниці розуміють, що це означає на практиці.

Однак в умовах масштабної війни, значних руйнувань, неймовірних екологічних небезпек, відсутності логістичних ланцюгів та необхідного ресурсу власники бізнесу все чіткіше розуміють, що саме ESG — це не те, що нав’язується їм ззовні, а це їхня система ризик-менеджменту, їхня запорука стійкості!

У «Хроніках BDO в Україні 2022» ми будемо говорити про пів року війни та її вплив на нашу компанію і на Україну загалом.

«Хроніки BDO в Україні 2022» містять три розділи: Навколишнє середовище (Environmental), Соціальна відповідальність (Social) і Управління (Governance). Ці ключові ESG-критерії відображають наскільки компанія орієнтована на стратегічний розвиток під час війни. Ми хочемо приділити увагу кожному напряму, аби в читачів була можливість поглянути на вплив війни під різним кутом і переосмислити ESG-цінності, які вона похитнула.

І далі ми будемо говорити про півроку війни — 182 дні ПІСЛЯ того, як вранці 24 лютого Україна здригнулася від вибухів російських бомб.

У розділі Навколишнє середовище ми говоримо про:

  • Зобов’язання BDO щодо NET ZERO викидів до 2050 року.
  • Несталий розвиток у фокусі — війна на українському довкіллі.
  • Екологічний аспект діяльності BDO в Україні.

Розділ Соціальна відповідальність розповідає про величезні логістичні виклики, складну координацію дивовижної підтримки мережі BDO та багато історій людського досвіду від колег, які виїжджають та залишаються в Україні. Соціальний фактор в концепції ESG БДО в Україні розкритий в таких підрозділах:

  • Життя під час війни.
  • Проєкт «Люди України – історії BDO».
  • Підтримка сім’ї BDO.
  • Волонтерська діяльність BDO в Україні і її співробітників.

BDO в Україні продовжує безперервну роботу під час війни, що дозволяє нам виконувати зобов’язання перед співробітниками, клієнтами, партнерами та країною. Про це розповідаємо у розділі Управління:

  • Виконання зобов’язань перед співробітниками, клієнтами, партнерами і країною.
  • Досвід діджиалізації під час пандемії Covid допомагає в умовах воєнного часу.
  • Діяльність в рамках ініціатив з відновлення України.

Нині кожен воює на своєму фронті, що й дозволяє нам не тільки стримувати атаки ворога, а і йти в наступ. Хроніки БДО в Україні за 6 місяців війни демонструють те, як ми навчилися швидко трансформуватися, працювати в умовах обмежених ресурсів, бути готовими, що в будь-який момент все може змінитись і доведеться починати спочатку. Але головна наша особливість — ми не здаємось і робимо неможливе можливим. Як на полі бою наші воїни показують вражаючі результати, так і на економічному фронті ми боремося заради нашого майбутнього.

Ще багато чого невідомого попереду, але ми впевнені, що українці впораються з усім.

ПЕРЕМОЖЕМО! ВІДБУДУЄМО!

ЗАВАНТАЖИТИ ХРОНІКИ BDO В УКРАЇНІ 2022