Європейська Бізнес Асоціація інформує про початок роботи Комітету з Відновлення України

Європейська Бізнес Асоціація інформує про початок роботи Комітету з Відновлення України

Серед першочергових заходів очікуються такі:
  1. Розроблення White Paper з пропозиціями щодо відновлення України, адже Комітет є міжгалузевою інтегруючою платформою, яка допоможе об’єднати пропозиції різноманітних секторів бізнесу та напрямів у єдиний пакет пропозицій щодо відновлення економіки нашої держави.
  2. Проведення зустрічей із ключовими органами державної влади, посольствами, представництвами міжнародних організацій із метою синхронізації бачення щодо шляхів відновлення України.
  3. Аналіз інформації щодо міжнародних конференцій, присвячених відновленню України та участь у таких заходах представників Комітету.

Асоціація повідомляє, що наразі до Комітету вже увійшло 19 міжнародних та українських компаній, які бажають надавати свою експертизу та активно долучитися до процесів відновлення нашої держави. Однією з таких компаній стала провідна міжнародна аудиторська та консалтингова компанія БДО в Україні, яка є членом Асоціації вже понад 12 років. З інформацію щодо компаній-учасників Комітету та його пріоритетів можна ознайомитися на сторінці Комітету Асоціації з Відновлення України.

BDO в Україні підтримує та запрошує долучитися до важливої ініціативи, адже наразі про відновлення країни, економіки, бізнесу починають усе більш активно говорити. Тож дуже б хотілось, аби голос бізнесу та пропозиції було почуто!

Звертаємо також увагу, що Комітетом уже обрано Правління на 2022 рік. Зокрема, до його складу увійшла Віра Савченко, директор виконавчий БДО Україна, яка не з чуток знає, що таке переосмислення та трансформація діяльності компанії в найважчі часи, в екстремальних умовах. Також до членів Правління було обрано Іллю Величко (НЕСТ), Віталія Овсіюка («ОДЕК» Україна), Андрія Приплавко (GORODOK Gallery) та Андрія Федорова (City Capital Group). Головою Правління Комітету стала Ольга Балицька (PwC).

Більше, про діяльність та актуальні новини Європейської Бізнес Асоціації можна дізнатися тут.