BDO Digital стає переможцем конкурсу «Партнер року з безпеки Microsoft 2023»

BDO Digital стає переможцем конкурсу «Партнер року з безпеки Microsoft 2023»

Компанія була визнана серед провідних партнерів Microsoft по всьому світу за відмінність у інноваціях і впровадженні рішень для клієнтів на основі технологій Microsoft.

Пет Крамер, СЕО BDO Global, додає: «З моменту запуску нашого стратегічного альянсу з Microsoft переваги співпраці стали очевидними для обох сторін. Я дуже радий, що у 2023 році сила нашого партнерства з Microsoft була визнана, і BDO Digital отримали нагороду «Партнер року з безпеки Microsoft 2023». Наш стратегічний цифровий підхід, що поєднує глобальні цифрові та бізнес-можливості, означає, що ми знаходимось в унікальному положенні для надання цінності нашим клієнтам, та одне одному».

Нагорода «Партнер року Microsoft» присуджується партнерам Microsoft, які розробили видатні додатки, пристрої та надавали послуги на основі продуктів і рішень Microsoft протягом минулого року. Нагороди присуджувались в різних категоріях, а переможці обиралися з понад 4200 заявок, які надійшли з понад 100 країн світу. BDO Digital була відзначена за надання видатних рішень і послуг у сфері безпеки.

Нагорода «Партнер року з безпеки» присуджується партнеру, який виконує виняткову роботу з надання клієнтам комплексних рішень з безпеки (на відміну від одномоментних рішень) на основі можливостей Microsoft Security та Identity в Microsoft 365 і Microsoft Azure Security.

«Вітаємо переможців і фіналістів конкурсу «Партнер року Microsoft 2023!», — зазначила Ніколь Дезен, директорка з питань партнерства та корпоративна віцепрезидентка з глобальних партнерських рішень корпорації Майкрософт. «Нові інноваційні рішення та послуги, які позитивно впливають на клієнтів і сприяють цифровій трансформації, від цьогорічних переможців демонструють найкраще з того, що можливо з Microsoft Cloud».

Річні нагороди «Партнер року Microsoft» оголошуються щороку перед глобальною партнерською конференцією компанії Microsoft Inspire, яка цього року відбудеться 18-19 липня.

Додаткову інформацію про нагороди 2023 року можна знайти в блозі партнерів Microsoft

З повним переліком категорій, переможців і фіналістів можна ознайомитися за посиланням