Представники BDO in Ukraine взяли участь у Міжнародному форумі з реконструкції та перезапуску країни

Представники BDO in Ukraine взяли участь у Міжнародному форумі з реконструкції та перезапуску країни

Захід проходив 24–26 жовтня в онлайн-форматі. Серед учасників були представники українських та італійських компаній, національних установ, італійських і міжнародних інвестиційних фондів. Головною темою Форуму було обговорення питань відбудови України. 
Програма форуму складалась з 7 галузевих панельних дискусій:
  • Будівництво та інфраструктура
  • Енергетика та довкілля 
  • Агропромисловість і продовольство 
  • Digital and Services
  • Охорона здоров’я та соціальна допомога
  • Волонтерство і соціальна допомога
  • Інвестиції та фінансування 

 

Для українських та італійських компаній захід став відмінною нагодою зарекомендувати себе, обмінятись контактами, надати і отримати інформацію стосовно подальших можливих варіантів співпраці. Італійські партнери висловили готовність поділитися технологіями, досвідом і знаннями з питань відновлення України. Так само українська сторона вказала напрями, напрацювання і здобутки, якими готова ділитися навзаєм зі своїми іноземними партнерами. 

Під час форуму було приділено багато уваги питанню «зеленої» відбудови, враховуючи нюанс використання екологічних матеріалів у будівництві та відновлюваних джерел енергії. Також було наголошено на необхідності збереження історичної спадщини України під час процесу відбудови. 
Учасники форуму підкреслили, що україно-італійська співпраця принесе позитивний результат в економічній сфері як для України, так і для Італії.

Ми також хочемо нагадати, що фахівці BDO в Україні постійно оновлюють Посібник для інвесторів, який містить важливу інформацію, що буде корисною для всіх, хто планує стати майбутнім інвестором і підтримати процес відновлення України.

Основний контакт