BDO в Україні приєднується до спільноти Київської торгово-промислової палати

BDO в Україні приєднується до спільноти Київської торгово-промислової палати

Як провідна аудиторська та консалтингова компанія в Україні, BDO в Україні розуміє важливість активної участі в розвитку бізнес-спільноти та сприянні економічному зростанню. Членство в Київській ТПП відкриває широкі можливості для співпраці з іншими членами палати, обміну досвідом, лобіювання спільних інтересів та сприяння розвитку підприємництва в Київській області та по всій Україні.

«Ми дуже раді стати членом Київської торгово-промислової палати», заявила Віра Савченко, СЕО BDO в Україні. «Це важлива платформа для нас, щоб підтримувати співробітництво з іншими компаніями, розширювати нашу мережу контактів і спільно розробляти рішення, спрямовані на підтримку розвитку українського бізнесу та зміцнення економіки країни в такі надзвичайно складні часи».

Це важливий крок для BDO в Україні, який дозволить компанії активно сприяти розвитку бізнесу в регіоні та підтримувати взаємовигідні партнерські відносини з іншими членами Київської торгово-промислової палати.

Про Київську торгово-промислову палату

Київська торгово-промислова палата (Київська ТПП) є однією з провідних торгово-промислових палат в Україні, що забезпечує підтримку і розвиток бізнесу в Києві та області. Київська ТПП надає широкий спектр послуг для підприємств, зокрема консультації, підтримку експорту та імпорту, організацію бізнес-заходів, лобіювання і захист інтересів бізнесу, а також сприяння розвитку підприємництва та інвестицій в регіоні. За допомогою своїх ресурсів та експертизи, Київська ТПП стимулює зростання бізнесу та сприяє економічному розвитку Київської області.

Про компанію BDO в Україні

BDO в Україні є провідною аудиторською та консалтинговою компанією, що надає широкий спектр послуг для клієнтів у різних галузях. Компанія відзначається високою експертизою, професійним підходом і відмінним розумінням потреб бізнесу. BDO в Україні має сильну присутність на ринку та активно сприяє розвитку українського бізнесу.

Аби дізнатися більше чим ми можемо бути корисні вашій компанії або у вас є ідеї для спільних проєктів, будь ласка, НАПИШІТЬ НАМ і ми залюбки продовжимо діалог.