ТОВ «БДО» провело аудит фінансової звітності ПрАТ «Укргідроенерго»,

складеної відповідно до МСФЗ, станом на 31 грудня 2022 року та за рік, що закінчився зазначеною датою

ПрАТ «Укргідроенерго» є провідною гідрогенеруючою компанією України, яку включено до переліку 15 найбільших підприємств державного сектора економіки. Протягом тривалих років розвитку, ПрАТ «Укргідроенерго» стало одним з ключових гравців на енергетичному ринку країни, забезпечуючи розвиток соціально відповідальної, екологічно чистої та технологічно розвинутої енергетичної галузі, відіграючи важливу роль у розбудові національної економіки.

Під час планування та виконання аудиту фінансової звітності ПрАТ «Укргідроенерго» Україна зазнала повномасштабного військового вторгнення російської федерації. Для всіх компаній, зокрема й для Укргідроенерго та BDO в Україні, постали питання безпеки працівників, значного скорочення попиту, міграції, прискорення інфляції, банкрутства контрагентів, зниження можливості отримання фінансування та інші питання, зокрема щодо статусу компаній, розташованих на територіях, тимчасово підконтрольних країною-агресором. Але незважаючи на це, спільними зусиллями ПрАТ «Укргідроенерго» та ТОВ «БДО», вдалось якісно та своєчасно провести аудит та висловили аудиторську думку, щодо фінансової звітності ПрАТ «Укргідроенерго», підготовленої відповідно до МСФЗ, станом на 31 грудня 2022 року та за рік, що закінчився зазначеною датою.

«Аудиторська фірма ТОВ «БДО», попри все, продовжує надавати клієнтам аудиторські послуги найвищої якості», — зазначив Олександр Ніколаєнко, ключовий партнер з аудиту ТОВ «БДО».

18 квітня 2023 на засіданні Наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго» було розглянуто та затверджено результати аудиту фінансової звітності ПрАТ «Укргідроенерго», підготовленої відповідно до МСФЗ, станом на 31 грудня 2022 року та за рік, що закінчився зазначеною датою.  

Як зазначив голова Наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго» Валентин Гвоздій, на засіданні Наглядової Ради Товариства, де розглядались результати аудиту фінансової звітності: «Минулого року ПрАТ «Укргідроенерго» багато разів демонструвало, що працює стабільно та забезпечує енергосистему України балансуючою енергією й мобільним аварійним резервом. Це вдалося завдяки ефективній взаємодії всього колективу Товариства, який неодноразово демонстрував якісну роботу в надскладних умовах, і особливо протягом минулого зимового періоду. З гордістю за минулорічні досягнення, рекомендуємо Акціонеру затвердити аудиторський звіт про роботу компанії».

Генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота в підсумках 2022 року зазначив: «Осінньо-зимовий період 2022-2023 виявився найскладнішим в історії української держави. Однак всі фінансові зобов’язання, які були заплановані у 2022 році, виконано. Переконаний, що за результатами 2022 року ПрАТ «Укргідроенерго» стало однією з компаній, які сплатили до бюджету найбільшу суму податків. Кошти, які у нас залишалися, ми спрямовували на поточні та капітальні ремонти обладнання, безпеку та надійність експлуатації гідроспоруд».

Своєчасно завершений аудит фінансової звітності ПрАТ «Укргідроенерго», який провело BDO в Україні, вкотре підтверджує готовність докладати максимальних зусиль для виконання зобов’язань перед клієнтами в зазначені терміни та відповідної якості. Аби дізнатися більше про аудиторські послуги від BDO в Україні, НАПИШІТЬ НАМ і ми будемо раді продовжити діалог.