Нова команда глобальних лідерів BDO

Нова команда глобальних лідерів BDO

Відбулися наступні зміни:

Тронд-Мортен Ліндберг стане директором зі стратегії та операційної діяльності. Настав час модернізувати нашу регіональну структуру та підвищити її загальну ефективність. Реорганізація управління в регіонах надасть нам реальну можливість по-іншому залучати та керувати регіональною географією. Тронд-Мортен також забезпечить рівномірне розгортання наших глобальних стратегій BDO у всіх наших фірмах по всьому світу, включаючи програму сталого розвитку та низку дуже важливих напрямів міжнародного бізнесу.

Альберт Лопес, який наразі обіймає посаду директора регіону Americas (Північна, Центральна та Південна Америки), продовжить підтримувати цей регіон, зокрема фірми, які знаходяться в країнах Латинської Америки та Карибського басейну, на посаді регіонального керуючого директора регіону Americas. Він також залишатиметься глобальним лідером BSO. Альберт звітуватиме перед Тронд-Мортеном.

Зара Оганесян, яка очолювала юридичний департамент Глобального офісу BDO, переходить на нову посаду Глобального головного юрисконсульта, надаючи безпосередню підтримку Генеральному директору та Правлінню компанії. 

За останні роки ми побудували міцну основу для управління ризиками, а зважаючи на те, що його важливість буде зростати, він потребуватиме відданого керівництва. Базіль Дура продовжить керувати глобальною програмою ризиків та комплаєнсу на посаді Глобального директора з ризиків та комплаєнсу.   

За якість аудиту буде відповідати Дафна Смаклер, Глобальний директор з аудиту та надання впевненості. Вона посилить нашу увагу до якості аудиту, приділяючи особливу увагу інноваціям та технологіям.

Отже, Глобальна управлінська команда буде складатися з таких Глобальних Лідерів:

  • Пет Крамер (Pat Kramer), Глобальний СЕО
  • Тронд-Мортен Ліндберг (Trond-Morten Lindberg), Глобальний директор зі стратегії та операційної діяльності
  • Дафна Смаклер (Daphna Smuckler), Глобальний директор з аудиту та надання впевненості
  • Роберт Азіз (Robert Aziz), Глобальний директор з податків та Глобальний директор управління персоналом та корпоративної культури
  • Джей Дюк (Jay Duke), Глобальний директор з консалтингу
  • Белінда Томпсон (Belinda Thompson), Глобальний директор з технологій
  • Базіль Дура (Basile Dura), Глобальний директор з ризиків та комплаєнсу
  • Зара Оганесян (Zara Hovhannisyan), Глобальний головний юрисконсульт

 

Джерело: BDO Global