Компанія BDO призначила нового Глобального генерального юрисконсульта

Компанія BDO призначила нового Глобального генерального юрисконсульта

Стрімкі зміни, складне бізнес-середовище, посилення регуляторного тиску та наша непохитна відданість якості надаваних послуг посилили потребу в забезпеченні відповідних управлінських посад.

Пет Крамер, Генеральний директор BDO Global, коментує призначення Зари: «За останні роки мережа BDO значно зросла. Для подальшого захисту та зміцнення репутації BDO необхідний глобальний лідер, який буде управляти глобальними юридичними питаннями, ризиками та  комплаєнс, а також якістю надаваних послуг фірмами-членами мережі. Я дуже радий, що Зара погодилася обійняти посаду Глобального головного юрисконсульта та виконувати важливу роль в нашій глобальній команді лідерів».

Коментуючи своє призначення, Зара зазначила: «Я дуже рада взяти на себе роль Глобального головного юрисконсульта та приєднатися до Глобальної команди лідерів BDO. У цій новій ролі я продовжуватиму підтримувати Глобального СЕО та Правління компанії, а також тісно співпрацюватиму з моїми колегами з Глобальної команди лідерів».

Про Зару Оганесян

До того, як очолити юридичний департамент BDO у 2021 році, Зара Оганесян обіймала посаду заступника директора департаменту правових питань та конфіденційності з 2019 року. Зара працює в Глобальному офісі BDO з 2013 року, поступово будуючи свою кар'єру та поглиблюючи експертизу.

Вона має ступінь магістра права (LL.M) у галузі міжнародного корпоративного та економічного права Кентського університету. Зара є членом Бельгійського інституту штатних юрисконсультів та сертифікованим фахівцем з питань конфіденційності. Вона володіє англійською, вірменською, російською, французькою та португальською мовами, що є ще однією причиною її захоплення мережею BDO та її глобальною діяльністю. 


Джерело: BDO Global