• Галузі

Аграрний сектор

Аграрний сектор

Досвід міжнародної мережі BDO з надання широкого спектра професійних послуг підприємствам агропромислового сектора (АПК): аудит, оцінка, кібербезпека, аутсорсинг, податкове консультування, автоматизація бізнес-процесів та ін.

Будівництво і нерухомість

Будівництво і нерухомість

Галузева експертиза широкого спектру від фахівців БДО в Україні в секторі будівництва та нерухомості: аудит, оцінка, кібербезпека, податкові та юридичні консультації та ін.

Державний сектор

Державний сектор

Фахівці БДО в Україні мають багаторічний досвід надання послуг з аудиту і консалтингу підприємствам державного сектора, а також участь в проєктах, що фінансуються міжнародними фінансовими інституціями та донорами.

 

Гуртова та роздрібна торгівля

Гуртова та роздрібна торгівля

Галузева експертиза та широкий спектр послуг від фахівців BDO в Україні в секторі рітейлу та оптової торгівлі: аудит, оцінка, кібербезпека, аутсорсинг, податкові консультації тощо.

Виробництво

Виробництво

Комплексний підхід до вирішення питань у виробничій галузі України. Міжнародна експертиза BDO в Україні в питаннях аудиту, фінансової звітності, автоматизації, кібербезпеки, оподаткування, злиття і поглинань

Технології, Медіа, Телекомунікації (ТМТ)

Технології, Медіа, Телекомунікації (ТМТ)

Багаторічний досвід співпраці з компаніями сфери Технології, Медіа та Телекомунікації – це гарантія високої якості надання послуг з аудиту та консалтингу фахівцями BDO в Україні.

Транспорт і логістика

Транспорт і логістика

Досвід міжнародної мережі BDO з надання широкого спектру професійних послуг підприємствам сектору Транспорт і логістика: аудит, оцінка, кібербезпека, аутсорсинг та ін.

 

Фінансовий сектор

Фінансовий сектор

Фахівці BDO in Ukraine надають широкий спектр консультаційних послуг підприємствам фінансової сектора, зокрема банкам, інвестиційним і страховим компаніям.

 

Природні ресурси та Енергетика

Природні ресурси та Енергетика

Досвід міжнародної мережі BDO з надання аудиторських та консультаційних послуг підприємствам секторів: енергетика, нафтогаз, металургія, видобування

 

Private Equity

Private Equity

Інвестиції в Україну - питання, яке сьогодні турбує весь світ. Розібратися з питаннями ведення бізнесу в Україні допоможуть експерти БДО Україна.