• Галузі

Агропромисловий комплекс

Агропромисловий комплекс

Агробізнес завжди займав особливе місце в житті України. Команда BDO в Україні робить все для того, щоб зберегти і підтримати рівень галузі  на міжнародному ринку.

 

Державний сектор

Державний сектор

BDO в Україні є однією з провідних аудиторських компаній з сильною експертизою у державному секторі. На рахунку нашої команди професіоналів понад 60 успішних проектів.

 

Промислове виробництво

Промислове виробництво

Виробництво, як правило, завжди залежить безпосередньо від інших галузей, але в той же час є однією з ключових галузей для світової економіки. Важливість галузі закладена в її прагненні освоювати нові ринки та забезпечувати високий рівень продукції, що відповідала б усім міжнародним стандартам.

 

Транспортний сектор

Транспортний сектор

Розвинена транспортна система багато в чому визначає рівень соціально-економічного розвитку країни. Транспортна галузь є заставою економічного зростання та підвищення конкурентоспроможності національної економіки.

 

Фінансовий сектор

Фінансовий сектор

У сучасному світі складно протистояти новим тенденціям, викликам та правилам. Тому фінансові інститути стикаються з безліччю перешкод, що мають операційні наслідки для бізнесу.

 

Енергетика і природні ресурси

Енергетика і природні ресурси

Останнім часом енергетичний ринок стикається з сильними коливаннями, що у свою чергу тиснуть на представників галузі та несуть за собою негативні наслідки.